Zavrieť

Porady

Stepper

Ahojte!
Aké máte skúsenosti so steppermi na cvičenie?
Je to lepšie ako stacionárny bicykel?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dancika je offline (nepripojený) dancika

    dancika
    Ahoj, so stepperom velmi skusenosti nemam, ale ak chces lepsiu alternativu k stacionarnemu bicyklu, tak ti odporucam eliptical, na nom zapajas pri cviceni takmer vsetky svalove skupiny, stepper aj rotoped su zamerane na nohy, prip. zadok, na elipticale precvicis aj ruky a chrbat.

    majonka je offline (nepripojený) majonka

    majonka
    Ani ja nemám so steperom moc dobré skúsenosti. Je to riadna makacka a výsledok žiaden. Ja som to na steperi vzdala a začala sopm chodiť na aerobik do fitka a som veľmi spokojná - výsledok vidieť a precvičíš všetko od hlavy po päty.

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    belanka Pozri príspevok
    Ahojte!
    Aké máte skúsenosti so steppermi na cvičenie?
    Je to lepšie ako stacionárny bicykel?
    Ďakujem.
    Ja mam skusenost len so stepperom. Po dvojmesacnom " steppovani " sa mi spevnili stehna a zadok mam dost tvrdy.
    Fakt je ale ten, ze som ho nikdy nemala ako huspeninu.
    Na stepperi som sa nenadrela ale chce to pravidelnost, najlepsie pri sledovani televiznych novin.
    Vsetko co robime pravidelne a dostatocne kvalitne nakoniec prinesie vysledky.
    Stepperu som velmi neverila, ale vysledky ma presvedcili.

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    ja mám skúsenosť so stacionárnym bicyklom. cca po mesiaci sa z neho stal ... vešiak na šaty

    GabrielaCH je offline (nepripojený) GabrielaCH

    GabrielaCH
    ahoj.
    mám skúsenosti so stepperom. po takom polroku ma začali dosť bolieť kolená. Chodím na pilates s dobrou cvičiteľkou, ktorá mi odporúčala prestať na tom cvičiť. Výrazne sa namáhajú kĺby.Odporúčala mi nejaké komplexnejšie cvičenie.

    zitkova je offline (nepripojený) zitkova

    zitkova
    Ja som cvičila na steperi a bolo to vidieť na stehnáh a na zadku. Ale pri pravidelnom cvičení ma počase začali bolieť kolená tak, že som to už nevydržala a prestala som. Tak asi tak

    vogel je offline (nepripojený) vogel

    psychiater vogel
    Steper ma jednu velku vyhodu- je spratný, skoro vobec nezavadzia. Da sa cvičiť aj cele telo- napr. popritom mávať aj rukami, kružiť hlavou atď. / pri tom pohlade sa aj zbytok rodiny celkom dobre zabaví.../
    Skusal som to a zdalo sa mi to super. Aj som sa zapotil. Mali sme doma ale taký lacnejší šmejd- bočný steper- za 1500,- za mesiac sa strhala hydraulika a už ani po oprave nefungoval ako treba. Tak sme to nechali. Klby ma neboleli.

    trevis je offline (nepripojený) trevis

    trevis
    ta skladnost steppera je naozaj uzasna vec, ja som mal s mojim ale ten problem, ze asi po 10 minutach ako sa zahrial, tak prestaval klast odpor

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Heni Pozri príspevok
    ja mám skúsenosť so stacionárnym bicyklom. cca po mesiaci sa z neho stal ... vešiak na šaty
    Heni, vymením tvoj stac. bicykel za môjho nemého sluhu. Aspoň dočasne. Ja po tejto zime vyzerám ako medvedica, ktorej v brlohu počas zimného spánku vôbec nespaľovalo tuky.

    damati je offline (nepripojený) damati

    som kto som damati
    dancika Pozri príspevok
    Ahoj, so stepperom velmi skusenosti nemam, ale ak chces lepsiu alternativu k stacionarnemu bicyklu, tak ti odporucam eliptical, na nom zapajas pri cviceni takmer vsetky svalove skupiny, stepper aj rotoped su zamerane na nohy, prip. zadok, na elipticale precvicis aj ruky a chrbat.
    Chcela by som sa spýtať, či je cvičenie na tom elipticali veľmi náročné.

    dancika je offline (nepripojený) dancika

    dancika
    To zavisi od toho, aku zataz si nastavis, pri malej zatazi to zvladne bez problemov aj netrenovany a casom sa zataz zvysuje bez problemov a rovnako sa zvysuje aj kondicka Kazdopadne clovek citi, ze cvicil a je to velmi dobry pocit

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.