Zavrieť

Porady

socialny urad musel odobrat z romskych rodin 70 deti

alebo, vyvoj populacie, alebo moznosti adopcie, alebo mensina verzus vacsina. alebo co dalej?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    tetrisss Pozri príspevok
    Presne tak sa chova cela nasa spolocnost k tejto otazke, rychle ju uzavrie, ale tym sa nevyriesi...
    Tak , ako vždy / väčšinou / som bol zle pochopený ...

    Svojím príspevkom som chcel naznačiť , že sa tu rozprúdi debata , ktorá bude / môže sa / v podstate o nadávaní a poukazovaní na nedostatky určitého etnika ...
    Podotýkam , že mňa nevynímajúc ...stačí mi ísť okolo L IX , alebo okolo niektorých osád ...a nadávam ako pohan , na sedadle je vždy odistené železo

    Na druhej strane ale môžem povedať , podotknúť , že mám v okruhu svojich známych aj príslušníkov tohoto etnika , ktorí sú vzdelaní , normálni a dá sa s nimi porozprávať o veciach aj bežných a aj iných ...

    tetrisss
    No nie ze by som pochybovala o odovodneni odobratia, ale co dalej?
    ...ozaj ???....čo ...???????????

    Skončia tam , kde aj ostatní ...všetci sa im poskladáme na taký život , o akom sa im ani nesnívalo ...
    Pokiaľ budú malé detičky , v pohode beriem ....ale čím ďalej budú tie detičky rásť v decákoch a budú z nich časom maloletí grázlici .....čo ďalej ????
    Značkové tenisky , bundy , rifle ....mobily , vreckové na prilepšenie / t.j. cigarety , fet , drogy / ....len aby traumu nemali ...kua , veď to ani poniektoré deti v normálnych rodinách nemajú , nakoľko si to ich rodičia nemôžu dovoliť ...
    A keď už nebudú mať nárok na bezstarostný život v detskom domove , skončia tak , ako aj ostatní ...

    Nikto a nik ich neprevychová , nikdy ....pokiaľ sami oni nebudú chcieť ...
    A nie je to o bezútešnom živote , o krivdách , o útlaku , o nedaní šancí ...

    Keď si len vezmeme krajinu neobmedzených možností ...ten istý problém majú ...
    Naposledy upravil buchač : 05.04.10 at 18:50

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    No nie ze by som pochybovala o odovodneni odobratia, ale co dalej?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    mona091 Pozri príspevok
    alebo, vyvoj populacie, alebo moznosti adopcie, alebo mensina verzus vacsina. alebo co dalej?

    ....môj predpoklad je veľmi rýchle uzatvorenie tejto témy ...

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    buchač Pozri príspevok

    ....môj predpoklad je veľmi rýchle uzatvorenie tejto témy ...
    Presne tak sa chova cela nasa spolocnost k tejto otazke, rychle ju uzavrie, ale tym sa nevyriesi...

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    mona091 Pozri príspevok
    alebo, vyvoj populacie, alebo moznosti adopcie, alebo mensina verzus vacsina. alebo co dalej?
    Populačné schopnosti týchto rodín neznížime, sú stále najvyššie, Bohužiaľ medzi zaostalými rodinami v chatrčiach trpia tí, čo sú nevinní, tí, čo sa nepýtali na tento svet. Je tam realita, že deti rodia deti, ich finančné schopnosti sú na úrovni sociálnych dávok a mentálne...? Veľa z týchto dievčat nie je schopná sa postarať o svojich potomkov, dať im adekvátnu výchovu, výživu a o vzdelaní nehovoríme už vôbec. Myslíte, že my, ľudia spoza monitorov na tom niečo zmeníme? My môžeme len diskutovať ale situácia bude na tej istej úrovni. Škoda.

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Nemozem s tym celkom suhlasit, v nasom okoli su dediny s pocetnou ciganskou komunitou a je medzi nimi vela slusnych / myslim to fakt vazne/ ludi, ktori pracuju... ale tu je ten problem, vacsinou v cechach, nakolko tu ich nikto do roboty nechce, ale aj mnozstvo ludi, zijucich len zo socialnych davok a vychovavajucich pocetny buduci problem, ale stale este su to ludia vychovatelni. Lenze kym? v skolach automaticky slabych ziakov supnu do specialnych skol, hoci deti su iba zanedbane, do roboty ich nikto nechce a stat im radsej bude platit cim dalej viac len aby to nejako zamietol pod koberec. Tento problem ale sam od seba nezmizne i ked my to samozrejme nevyriesime a mimochodom, Buchac, ja som ta pochopila presne.

    socialny urad musel odobrat z romskych rodin 70 deti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.