Zavrieť

Porady

Môžem dostať späť svoje veci po rozchode?

Pred polrokom som sa rozišla s priateľom, ktorý býva vo vlastnom byte. Chcela som si po dohovore s ním cez facebook odsťahovať svoje veci, pretože vymenil fabku na dverách a nemohla som sa už do bytu dostať. Najskôr súhlasil, ale že iba v jeho prítomnosti. Nakoniec mi ani nedovolil vstúpiť do bytu, že mi nič nedá, okrem jedného stolíka. Tie veci majú hodnotu okolo 400 Eur. Je nejaká možnosť, ako ich dostať späť? Ďakujem.
Je to nábytok - konferenčný stolík, garníže, záloha na obývaciu stenu, luster, koberec-to som platila sama zo svojho platu, lebo to podľa neho nebolo treba a ja chcela som bývať kultúrne. Práčku, záclony a vybavenie kuchyne sme platili na polovicu. Vtedy sme ešte bývali spolu.
Naposledy upravil jarmilka28 : 06.09.18 at 13:28
veronikasad Ake veci? Kupovali ste ich počas spoluzitia?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Mozes.
    Bud sa dohodnes s expriatelom na tom, co je tvoje a co si mozes odniest, alebo vies preukazat, ze veci, ktore su u neho su jednoznacne tvoje a mozes sa o ne sudit, alebo to nechas tak a nebudes sa rozculovat.
    Inak ako inak ako v jeho pritomnosti si chcela vynasat veci z jeho bytu?
    ivka70 02.09.18 12:43 odstránil(a) z Porady

    Môžem dostať späť svoje veci po rozchode?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.