Zavrieť

Porady

Windows Vista A Hry

Ahojte tak zase potrebujem poradit

Mam tako problem ze na hre mam taky "štít" ako keby firewall ,alebo niaka ochrana, a pri spusteni musim povolit pokracovanim aby sa spustil..

Ako by som to mohol odstranit, aby sa spustil bez problemov..
Shield.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Nie je to štít, ale informácia, že spúšťaš uvedenú hru s administrátorskými právami - závisí, či to hra vyžaduje. Ak nie, klikneš pravým na myši a odstrániš fajku spúšťať ako správca.

    GumiDek je offline (nepripojený) GumiDek

    GumiDek
    Braňo Pozri príspevok
    Nie je to štít, ale informácia, že spúšťaš uvedenú hru s administrátorskými právami - závisí, či to hra vyžaduje. Ak nie, klikneš pravým na myši a odstrániš fajku spúšťať ako správca.
    jj dal som pravym .. spustim ako spravcu ale stale je tam ten stit.. ja ho tam nechcem ako ho ostradnit?

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    GumiDek Pozri príspevok
    jj dal som pravym .. spustim ako spravcu ale stale je tam ten stit.. ja ho tam nechcem ako ho ostradnit?
    Nerozumiem co ti na tom vadi. Ved hra ide..je to len ikona.
    Skus "ovladacie panely"-> "pouzivateleske ucty" a na tej karte je "zapnut alebo vypnut nastroj riadenia pouzivatelskych uctov". Klikni na to a odskrtni danu volbu. Ale zvysujes si riziko napadnutia PC virusom.

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    No a ja ti dam lepsiu radu.Ani skutocne zbehly clovek si nedovoli zrusit UAC....proste je to tam preto aby ta to upozornilo...a bud radze to tam je a nechaj to tam

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    xxxpower2 Pozri príspevok
    No a ja ti dam lepsiu radu.Ani skutocne zbehly clovek si nedovoli zrusit UAC....proste je to tam preto aby ta to upozornilo...a bud radze to tam je a nechaj to tam
    Ja som UAC zrusil pol hodiny po instalacii Visty. Je to jedna z najotravnejsich funkcii Windows, aku poznam. Autorun je hned druhy

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    Tak sa potom necuduj ked si najdes v pc nainstalovane nieco co si nechcel)Je to tam kvoli tomu a minimalne 5-6 x ma to ochranilo pred samoinstalaciou a spustanim programov ake som nechcel nainstalovat a spustit...a to ani nehovorim o zaciatocnikoch

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    xxxpower2 Pozri príspevok
    Tak sa potom necuduj ked si najdes v pc nainstalovane nieco co si nechcel)Je to tam kvoli tomu a minimalne 5-6 x ma to ochranilo pred samoinstalaciou a spustanim programov ake som nechcel nainstalovat a spustit...a to ani nehovorim o zaciatocnikoch
    Tak asi zavisi od toho, co so svojim pocitacom robis. Aplikacie sa totiz same od seba nespustaju Tvoj system bude vzdy chraneny iba natolko, nakolko ho budes chranit ty sam.
    Niektorym ludom nepomoze ani 10 firewallov a antivirakov, pokial budu otvarat prilohy pochybnych e-mailov, navstevovat pochybne stranky a instalovat aplikacie z pochybnych zdrojov.
    Ja osobne som schovany za NAT, nepouzivam Internet Explorer a viem, ake aplikacie spustam. Takisto viem, ktore systemove procesy mi maju bezat na pozadi a ktore nie. A virus/trojan/spyware a podobne dobroty som mal naposledy este na mojom Pentiu 150 MHz

    xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

    xxxpower2
    marko182 Pozri príspevok
    Tak asi zavisi od toho, co so svojim pocitacom robis. Aplikacie sa totiz same od seba nespustaju Tvoj system bude vzdy chraneny iba natolko, nakolko ho budes chranit ty sam.
    Niektorym ludom nepomoze ani 10 firewallov a antivirakov, pokial budu otvarat prilohy pochybnych e-mailov, navstevovat pochybne stranky a instalovat aplikacie z pochybnych zdrojov.
    Ja osobne som schovany za NAT, nepouzivam Internet Explorer a viem, ake aplikacie spustam. Takisto viem, ktore systemove procesy mi maju bezat na pozadi a ktore nie. A virus/trojan/spyware a podobne dobroty som mal naposledy este na mojom Pentiu 150 MHz
    Vies toto som si hovoril aj ja.....az kym jedneho dna sa mi z nicoho nic snazilo nieco nainstalovat na pc a zistil som to tak ze sa mi pustilo UAC.....najlepsie bolo ze som mal virusy ktore sa pri spusteni os tvarili ze su sucastou os a dokazali oklamat AV....vyriesila to az LiveCD avira spustena pri bootovani.....a tak boli zazrate do systemu ze ked som ich odstranil tak mi nesiel spustit system.....a to sa spravam na nete az moc bezpecne.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.