Zavrieť

Porady

PRAVNICI INAK

Od soudu

Soudní proces v Grónsku: "Řekněte nám, kde jste byl v noci ze 14.listopadu na 20.března."

----------------------------

Polehčující okolnosti

Soudce k obžalovanému:

"Chcete uvést nějaké polehčující okolnosti?"

"Ano, chtěl bych říct, že už jsem byl třikrát trestaný a vůbec to nepomohlo!"

----------------------------

Výzkumy

Národní Institut Zdraví oznámil, že přestane používat krysy k léčebným pokusům a

místo nich začne používat právníky. Uvádějí tři hlavní důvody:

1. V zemi je nyní více právníků, než krys.

2. Výzkumní pracovníci si nevytváří k právníkům během pokusů tak silné citové

vazby, jaké si vytvářeli ke krysám.

3. Jsou věci, které, ať se snažíte sebevíce, krysy neudělají.

----------------------------

Pláž

Co máte, když pohřbíte šest právníků po krk v písku?

Málo písku.

----------------------------

Před a po

Když osoba napomáhá zločinci porušovat zákony, než je zločinec zatčen,

nazveme ji komplicem.

Když osoba napomáhá zločinci porušovat zákony, když je zločinec zatčen,

nazveme ji obhájcem.

----------------------------

Relativita

Mladý významný právník byl zrovna na cestě k soudu k projednání jednoho složitého případu, když tu se najednou zničeho nic octl před nebeskou branou. Svatý Petr jej uváděl dovnitř a právník protestoval proti své předčasné a náhlé smrti:

"Jsem příliš mladý, než abych zemřel. Je mi teprve 35!"

Svatý Petr souhlasil, že 35 je přeci jen docela málo na vstup do nebeského království, a přislíbil, že se na jeho případ podívá. Vrátil se za hodinu a říká právníkovi:

"Synu, obávám se, že chyba je někde u vás. Ověřili jsme váš věk na základě hodin fakturovaných vámi vašim klientům, a zjistili jsme, že je vám nejméně 108 let."

----------------------------

Obchod s kuriozitami

Přišel takhle chlápek do obchodu se vším možným. Zaujala ho krásně zpracovaná mosazná krysa, opravdu umělecké dílo. Zeptal se prodavače a dohodli se na ceně. Prodavač jej upozorňuje:

"Pane, nebereme žádné reklamace. Jak si to jednou odnesete, je to vaše a nevezmu si to zpátky za žádných okolností."

Chlápek souhlasí, zaplatí a nese si krysu domů. O pár bloků dál si najednou všimne, že za ním po ulici cupitá živá krysa. A najednou další, a další, za chvilku jsou jich stovky, všechny jej trpělivě a klidně sledují. Brzy je celá ulice zaplavena krysami. Chlap zpanikaří a rozběhne se, krysy za ním. Bylo jich už nepočítaně. Chlapovi došlo, že jdou po té sošce. Doběhl tedy k řece a šup sošku do vody. A celé to procesí krys se nahrnulo do řeky za soškou a utopilo se. Chlápek se otočil a došel zpátky do krámu. Hned jak vešel, prodavač na něj:

"Pane, říkal jsem vám, že reklamace neberu!"

"To je v pořádku. Já se chci jen zeptat, jestli byste náhodou neměl mosaznou sošku právníka."

----------------------------

Zeměpis

Proč je v Kalifornii tolik právníků a v New Jersey tolik skladů toxických odpadů?

New Jersey si vybíralo první.

----------------------------

Telegramy

Právník měl u soudu složitý obchodní případ. Jeho klient byl zrovna obchodně mimo město, když se soud sešel k vynesení rozsudku, který zněl ve prospěch tohoto klienta. Právník mu proto posílá telegram:

"Spravedlnost trimufovala."

Načež klient okamžitě telegramuje zpátky:

"Ihned podejte odvolání!"

----------------------------

Z pekla

Jeden chlap šel za svoje hříchy do pekla. Když ho vedli na jeho místo věčného utrpení, zahlédl tuhle právníka, jak vášnivě obcuje s nádhernou ženskou. Chlap si tak pro sebe mrmlá:

"Teda, já se na to vykašlu. Já se budu nadosmrti vařit v kotli a tady nějakej blbej právník si bude věčně užívat s takovou babou!"

Pekelník, který ho odvádí, ho rýpne vidlema a říká:

"Sklapni, nemáš co kecat do toho, jakej trest ta ženská dostala!"

----------------------------

O Jehovistech

Právníka se ptali, jestli by se chtěl stát Svědkem Jehovovým.

On odmítl, protože prý nebyl svědkem té nehody, ale rád by se toho případu

ujal u soudu.



Aky je rozdiel medzi pravnikom a pijavicou?

Ked umries, pijavica z teba odpadne.

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.