Zavrieť

Porady

Pokarhanie ucitelom

akym sposom moze dat tr.ucitel pokarhanie?Co tomu musi predchadzat?Dcera ho udajne dostane,vraj dlhodobo sa sprava problemovo atd.Doteraz nas o nicom neinformovali,ani mail ani na rodicku ,vsetko bolo ok.Dostala som sa do konfliktu s ucitelkou,koli znamke som sa ohradila,a vzapati mi napisala o pokarhani.Pride mi to nezmyselne,neviem ako postupovat dalej.
Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    http://www.rodinka.sk/predskolak/sko...-zo-spravania/
    Pokarhanie od triedneho učiteľa nasleduje za:
    3 bežné priestupky,
    1- 2 neospravedlnené hodiny,

    Ak ste ako rodičia nespokojní, máte pocit, že vaše dieťa dostalo pokarhanie, či zníženú známku zo správania nespravodlivo, máte možnosť podať sťažnosť príslušnému školskému inšpekčnému centru. Ak inšpektor zistí zásadné porušenie právnych predpisov, ako napríklad, že žiak sa priestupku, za ktorý dostal zníženú známku, nedopustil, dá riaditeľovi pokyn na zmenu klasifikácie.

    A myslim, ze pri pokarhani ucitelom treba zacat staznostou riaditelovi skoly.

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    11zuzik11, rony, alaya1, MisS_KafenQa, Kabaka123
    5
    11zuzik11 vdaka

    rony je offline (nepripojený) rony

    rony
    Nedalo by sa spýtať učiteľky čo je to dlhodobé problémové správanie? Najprv sa dáva napomenutie triednym učiteľom, potom pokarhanie triednym učiteľom, potom pokarhanie riaditeľom a nakoniec znížená známka zo správania. Ja by som asi vyhľadala aj psychológa, ak správanie sa dcéry je problémové, treba zistiť prečo. Je to učiteľkou, predmetom, neúspechom v predmete.................nezainteresovanej osobe sa dcéra asi ľahšie zverí.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    A čo tak použiť najjednoduchší spôsob, opýtať sa vlastnej dcéry a až potom podozrievať učiteľku z nespravodlivosti?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    11zuzik11 Pytala som sa dcery samzrejme,ale pokial sa dopustaju toho isteho priestupku viaceri ziaci a len jeden ma pokarhanie,tak asi nieco nie je v poriadku zo strany pedagoga.
    ivka70 Dieta ti povie to, co ti chce povedat ..... vsetci mame genialne a vzorne deti, len ti pedagogovia to musia v skole zvladnut, nech su akekolvek
    kukučka Možno áno, možno nie. Na to pokarhanie sa toho muselo nazbierať viac a za dlhšiu dobu, tvoja dcéra mala dosť času na nápravu.Ak si myslíš, že si v práve tak to rieš.
    11zuzik11 mne islo v otazke skor o postup,nie pricinu,ci netreba dat najskor poznamku,napomenutie atd
      zbaliť

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Informuj sa v skolet, z akeho dovodu dieta dostalo pokarhanie.Malo ti byt zaslane domov, listom. Malo tomu predchadzat napomenutie. To vsak dieta mohlo zamlcat.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.