Zavrieť

Porady

fa za telefon

Dobrý večer, hľadám dobrú dušu, ktorá bude mať na mňa čas a poradí mi.
Mám fa za Orange dala som to medzi závazky a v tej fa je
Fa spolu 1.995,-
prijatý preddavok - 1.341,- to je nákup mobil telefónu na to mám PPD z Orange. čiže ja si dám výdaj do pokladne.
migrácia Prima - 102,- to je prechod z primy na paušál ale na to doklad nemám mám si ho dodatočne vyžiadať z Orange?
K úhrade 552,- na to mám šek.
Ide mi o to že keď mám v závazkoch fa vo výške 1995,- a dám tam VPD na 1.341,- Sk a VPD 552,- ostane mi visieť tá migráciaako neuhradená.
No a teraz sa chcem opýtať ak dám do poklADNE VPD na 1341,- /mobilný telefón mám to dať ako prevádzková réžia?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jessica je offline (nepripojený) jessica

    neznášam keď neviem a nerozumiem... ...viac jessica
    [quote=Lucka V;655433]Dobrý večer, hľadám dobrú dušu, ktorá bude mať na mňa čas a poradí mi.
    Mám fa za Orange dala som to medzi závazky a v tej fa je
    Fa spolu 1.995,-
    prijatý preddavok - 1.341,- to je nákup mobil telefónu na to mám PPD z Orange. čiže ja si dám výdaj do pokladne. ÁNO

    migrácia Prima - 102,- to je prechod z primy na paušál ale na to doklad nemám mám si ho dodatočne vyžiadať z Orange? ÁNO

    K úhrade 552,- na to mám šek.
    Ide mi o to že keď mám v závazkoch fa vo výške 1995,- a dám tam VPD na 1.341,- Sk a VPD 552,- ostane mi visieť tá migráciaako neuhradená. Čím skôr vypýtaj doklad a daj VPD

    No a teraz sa chcem opýtať ak dám do poklADNE VPD na 1341,- /mobilný telefón mám to dať ako prevádzková réžia? ÁNO

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Podľa mňa tú migráciu 102,- Sk ti započítali s nevyčerpaným kreditom z Prima karty.

    Lucka V je offline (nepripojený) Lucka V

    Lucka V
    smith Pozri príspevok
    Podľa mňa tú migráciu 102,- Sk ti započítali s nevyčerpaným kreditom z Prima karty.
    Podľa mňa tú migráciu 102,- Sk ti započítali s nevyčerpaným kreditom z Prima karty.

    Takže miesto celkovej fa 1995,- dám do závazku len 1893? po odpočítaní 102? Lebo je to presne to čo ste napísali že je to nevyčerpa kredit. A na to neviem či mi dajú doklad pochybujem.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Lucka V Pozri príspevok
    Podľa mňa tú migráciu 102,- Sk ti započítali s nevyčerpaným kreditom z Prima karty.

    Takže miesto celkovej fa 1995,- dám do závazku len 1893? po odpočítaní 102? Lebo je to presne to čo ste napísali že je to nevyčerpa kredit. A na to neviem či mi dajú doklad pochybujem.
    Doklad na to asi nedostaneš. Treba do záväzkov uviesť faktúru v celkovej výške 1893,- Sk.

    kacena26 je offline (nepripojený) kacena26

    katka :-) kacena26
    dobrý deň, nechcem zakladať novú tému, učtujem v PU tiež mi prišla fa od orange, kde na info. výpise je odpočítaná migrácia s prima karty na paušál, aké účty mám použiť na migráciu 321/ ???

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    kacena26 Pozri príspevok
    dobrý deň, nechcem zakladať novú tému, učtujem v PU tiež mi prišla fa od orange, kde na info. výpise je odpočítaná migrácia s prima karty na paušál, aké účty mám použiť na migráciu 321/ ???
    Je to služba 518AE.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.