Zavrieť

Porady

Cudzie priezvisko v OLYMPe

Neviem zapísať v OLYMPe cudzie priezvisko, v ktorom je viacero znakov, ktoré nemám na klávesnici, napr. "o" s dvoma bodkami.
Vy to isto viete!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    blcha Pozri príspevok
    Neviem zapísať v OLYMPe cudzie priezvisko, v ktorom je viacero znakov, ktoré nemám na klávesnici, napr. "o" s dvoma bodkami.
    Vy to isto viete!
    Máš na mysli nasledujúce písmeno - ö? Tak to dostaneš nasledovne: Stlač klavesu ALT a súčasne naťukaj číslo 0246. (ALT+0246).

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    smith Pozri príspevok
    Máš na mysli nasledujúce písmeno - ö? Tak to dostaneš nasledovne: Stlač klavesu ALT a súčasne naťukaj číslo 0246. (ALT+0246).
    .........no ty si macher, hoď aj iné písmenká to je pomôcka !!!

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    sway Pozri príspevok
    .........no ty si macher, hoď aj iné písmenká to je pomôcka !!!
    Použi nasledovnú pomôcku, ktorá je v každom Windowse:
    Štart - Všetky programy - Príslušenstvo - Systémové nástroje - Mapa znakov.

    A tu máš všetky tieto kódy, a jednotlivé písmená ako ö,ő,ü,ű sa dajú aj kopírovať.

    P.S. Nie som macher, len som to niekedy potreboval, a vypátral. Tak teraz to hojne využívam.
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 16.11.07 at 14:14

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    klikni na START - programy (all programs) - prislusenstvo (accessories) - systemove nastroje (system tools) a spusti mapa znakov (character map)
    tam mas vsetky znaky a aj klavesove skratky typu ALT+...

    staci len ovladat windows

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    smith Pozri príspevok
    Pouťi nasledovnú pomôcku, ktorá je v každom Windowse:
    Štart - Všetky programy - Príslušenstvo - Systémové nástroje - Mapa znakov.

    A tu máš všetky tieto kódy, a jednotlivé písmená ako ö,ő,ü,ű sa dajú aj kopírovať.

    P.S. Nie som macher, len som to niekedy potreboval, a vypatral. Tak teraz to hojne využívam.
    ďakujééém, windovs používam a myslím že celkom dobre ovládam už roky, ale toto som nikdy nehľadala - dík.

    Cudzie priezvisko v OLYMPe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.