Zavrieť

Porady

Karta DHM software - odpis

Ahojte. Potrebujem poradiť. Chcem zaevidovat na kartu DNM software. Ide mi o časť: Daňové zaradenie.
Trieda: 013 software, odpisová skupina I.,
1.) Položka a KP: neviem akú položku si mám vybrať z tabuľky

Vypočíta mi odpis na 13 mesiacov, samozrejme, zapíšem obstaranie a zaradenie. Keď si chcem kartu uložiť vypíše mi túto chybu:

Hodnota parametra účtovného odpisu je nesprávna

Prosím vie mi niekto s tým pomôcť? Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Daniela81 je offline (nepripojený) Daniela81

    Daniela81
    SMartina Pozri príspevok
    Ahojte. Potrebujem poradiť. Chcem zaevidovat na kartu DNM software. Ide mi o časť: Daňové zaradenie.
    Trieda: 013 software, odpisová skupina I.,
    1.) Položka a KP: neviem akú položku si mám vybrať z tabuľky

    Vypočíta mi odpis na 13 mesiacov, samozrejme, zapíšem obstaranie a zaradenie. Keď si chcem kartu uložiť vypíše mi túto chybu:


    Hodnota parametra účtovného odpisu je nesprávna

    Prosím vie mi niekto s tým pomôcť? Vopred ďakujem.

    Dobry den,

    mam rovnaky problem pri zadavani DHM v Omege. Vytvaram kartu DHM - automobil. Vyplnila som si vsetky potrebne udaje, obstarala som, zaradila do pouzivania, nastavila som si linearne odpisy a chcela som kartu ulozit. Program ma dalej nepusti a vyhadzuje chybove hlasenie "hodnota parametra uctovneho odpisu je nespravna" - presla som prirucku, web aj poradu, ale nikde som sa nedopatrala, v com by mohol byt problem. Volala som dnes i na hotline, ale ked sa dari tak sa dari a dnes maju z prevadzkovych dovodov "zatvorene"..
    Najde sa nejaky omegak, ktory by ma vedel naviest na moznu pricinu chyboveho hlasenia? Vopred dakujem.

    Daniela81 je offline (nepripojený) Daniela81

    Daniela81
    Daniela81 Pozri príspevok
    Dobry den,

    mam rovnaky problem pri zadavani DHM v Omege. Vytvaram kartu DHM - automobil. Vyplnila som si vsetky potrebne udaje, obstarala som, zaradila do pouzivania, nastavila som si linearne odpisy a chcela som kartu ulozit. Program ma dalej nepusti a vyhadzuje chybove hlasenie "hodnota parametra uctovneho odpisu je nespravna" - presla som prirucku, web aj poradu, ale nikde som sa nedopatrala, v com by mohol byt problem. Volala som dnes i na hotline, ale ked sa dari tak sa dari a dnes maju z prevadzkovych dovodov "zatvorene"..
    Najde sa nejaky omegak, ktory by ma vedel naviest na moznu pricinu chyboveho hlasenia? Vopred dakujem.
    .. posuvam

    Karta DHM software - odpis

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.