Zavrieť

Porady

Lietajúca lastovička

Ahojte,
chcem sa spytat ci mate nejake skusenosti s pitim caju Lietajuca lastovicka. Pomohol Vam aj pri nafuknutom bruchu? Chcela by som ho vyskusat, ale zaujimali by ma nejake referencie :p.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alternativa je offline (nepripojený) alternativa

    alternativa
    Mna by zaujimalo zlozenie caju lietajuca lastovicka. Napis, ak vies. Jednoducho nazvy mnohych vyrobkov, nielen cajov, su velavravne a sucasne aj nic nepovedia. Ta "lietajuca" a tvoje problemy s travenim ma smeruju na lietanie na WC...takze kam poletime s tymto cajom urci jeho zlozenie.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    alternativa
    Mna by zaujimalo zlozenie caju lietajuca lastovicka. Napis, ak vies. Jednoducho nazvy mnohych vyrobkov, nielen cajov, su velavravne a sucasne aj nic nepovedia. Ta "lietajuca" a tvoje problemy s travenim ma smeruju na lietanie na WC...takze kam poletime s tymto cajom urci jeho zlozenie.
    Aj mňa najskôr napadlo toto lietanie...

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    No teraz , ak čítam Vaše príspevky , tak začínam tomu veriť , že lietajúca lastovička je niečo ako senný čaj .

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Zita5
    No teraz , ak čítam Vaše príspevky , tak začínam tomu veriť , že lietajúca lastovička je niečo ako senný čaj .
    Takže Gutalax ale v bylinkách?

    alternativa je offline (nepripojený) alternativa

    alternativa
    A co ak je to o lietani v oblakoch? Zda sa, ze odberatelov tejto lastovicky na rozne ucely by sme nasli. Sim, pls, napis uz len pre nasu zvedavost to zlozenie.

    Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

    Miriam.x
    alternativa
    A co ak je to o lietani v oblakoch? Zda sa, ze odberatelov tejto lastovicky na rozne ucely by sme nasli. Sim, pls, napis uz len pre nasu zvedavost to zlozenie.
    Moja známa po tom lietala na WC, ale s poriadnymi kŕčmi, tak radšej opatrne.

    sim je offline (nepripojený) sim

    sim
    Ahojte,
    ja som si "lietajuci cajik" este nekupila, pije ho kamaratka, ale zial zlozenie neviem. Skopirovala som Vam sem aspon jeho charakteristiku ))

    CHARAKTERISTIKA:Očisťuje pečeň, žlčník, zlepšuje odtok žlče, očisťuje žalúdok a črevá, má fermentované účinky,zlepšuje trávenie, očisťuje ľadviny a kĺby, odvádza nečistoty z organizmu, normalizuje váhu, znižuje obsah tukov v organizme, v krvi, v stenách ciev, zlepšuje metabolizmus, očisťuje lymfatický systém, ozdravuje sliznicu a kožu a má protizápalové účinky.

    AKO VZNIKOL NÁZOV ČAJU:Z ústneho podania známa krásavica v starodávnej Číne, cisárovna u cisára Čena Chanskej dynastie (r. 30-34 pred naším letopočtom), stále pila tento čaj, vďaka ktorému sa stala jej postava pôvabnou a štíhlou, podobnou vŕbovej vetve a bola taká ľahká ako letiaca lastovička. Odtiaľ pochádza aj názov tohoto čaju - Letiaca lastovička.


    Som zvedava co poviete teraz ) Dakujem a papa.

    alternativa je offline (nepripojený) alternativa

    alternativa
    Podla Tvojej charakteristiky, Sim, by bol caj vhodny napr. na detoxikacnu jarnu kuru. Az na tie krce jednej z kamosiek. Jasne, ze nie vsetci musia tak prudko zareagovat. A bolo by vhodne zacat prave dnes, ked Mesiac zacina fazu cuvania. Byt lahka a povabna ako lastovicka, to by sa mi pacilo... Ale zacnem asi az po velkonocnych sviatkoch . Takze si tie sviatky my zatoxikovane lastovicky s nadvahou uzime .

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Zatiaľ žiadna skúsenosť. Okrem zakúpenia pred dvomi mesiacmi. 60 g balenie za 260 Sk.
    Ostatné info na www.anezka.sk (výhradný dovozca z Číny).

    Marta V je offline (nepripojený) Marta V

    Marta V
    Ja som čaj vyskúšala a som s nim veľmi spokojná. Mala som veľké problémy s klbmi po ťažkej zlomenine. Tie sa mi skoro úplne stratili. Schudla som 8 kg ale nie len vďaka čaju, ale aj s miernou dietou. Ale čaj mi pri tom pomohol. Najlepšie je začať ho piť v dňoch voľna. Ja som začala v piatok, po obede som vypila pol litra, pokračovala som v sobotu doobedu pol litra, poobede pol litra a v nedelu tak isto. V nedelu poobede sa prejavili účinky lastovičky. "Lietala" som na WC s kŕčmi, myslela som, že to vzdám, ale vydržala som. Vypila som celé balenie, potom som mala prestávku 3 týždne a znovu som pokračovala v pití. Najhoršie je vydržať prvý týždeň. Potom už kŕče nie sú. Netreba sa ľakať ak niečo počas kúry bolí, lebo čaj má čistiace účinky a naozaj sú bolesti v miestach, ktoré lieči. Mňa boleli kĺby tak, že som si musela dávať od bolesti aj tabletky. Pila som ho pred pol rokom a zatial som ani nepribrala, hoci sa stravujem normálne a neviem čo sú to bolesti kĺbov. Odporúčam vyskúšať.

    alternativa je offline (nepripojený) alternativa

    alternativa
    Odporucam odvazlivcom - tie krce ma trochu matu a vaham s pitim tohto caju - zacat v case, ked Mesiac cuva, to je prave teraz. V dnoch cuvania Mesiaca sa lahsie zbavujeme vsetkeho "nadbytocneho", aj hmotnosti.

    Maya je offline (nepripojený) Maya

    Maya
    Ja mam dobre skusenosti s tymto cajikom. Odporuca sa hlavne ako ocistna kura. Ja mam problem s vyprazdnovanim tak si ho povhvalujem. A krce som z neho nemala ani raz . Skor to islo zo mna lahko ale neprehnalo ma. Asi je to individualne a okrem toho v navode je myslium napisane ze pit sa ma postupne a ma sa 1 sacok zaliat pollitrom horucej vody a pit po cely den.

    jajka2 je offline (nepripojený) jajka2

    jajka2
    Ahojte, o tomto cajiku som uz pocula, u nas ho vsak vobec nedostat :-((, cez google som vygooglila nejakého predajcu z východu a prave u neho teraz objednala. Čaj Lietajúca lastovička nemal sice najlacnejsi, no stranka vyzerala solidne, tak snad nakoniec prijde. Vsimla som si, ze podobne balenie ma aj Lindzi caj, neskusal z vas niekto? Za pokusneho kralika nechcem ist Minule sa mi to vypomstilo, ked ma v lekarni nahovorili na caj Bu Erh..

    Maya je offline (nepripojený) Maya

    Maya
    Ahojky,
    ja som si ho objednavala na dobierku od Anezky. Maju tam ten isty co si nasla Ty, ale za 160 Sk. Tak nech Ti dobre sluzi.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.