Zavrieť

Porady

Olymp - vykazy do poistovní

Dobry den,
prosim vas ako si mam nastavit zaokruhlovanie poistnych odvodov? vo vystupnom formate do socialnej a do zdravotnych poistovni mi odvody za zamestnancov zaokruhluje na cele Eura nahor, nerobi to spravne , lebo by malo zaokruhlovat na 2 desatinne miesta... neviem kde si to mam nastavit, alebo ako to napravit? prosim poradte mi, dakujem
Usporiadat
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Mne ich tlačí na centy, nedala si si tlač výkazov rok 2008?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Akú verziu OLYMPu máš?
Mne tiež tlačí na centy.
0 0
nina100 nina100

nina100 je offline (nepripojený) nina100

Nechala som si preinštalovať počítač, mam verziu 9.12. Počkam čo to urobi, pozriem sa na to, čo ste mi odpovedali, zatial vam velmi pekne dakujem.
zelam pekny den
0 0
nina100 nina100

nina100 je offline (nepripojený) nina100

Už to funguje aj mne
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať tých poraďákov, ktorí zasielajú výkazy do poisťovní elektronicky. Ide mi o poisťovňu Dôvera. Dnes som prvýkrát odosielala Mesačný výkaz. Pri odosielaní mi to nezahlásilo žiadnu chybu. Potom som išla do Prehľadu a dala som si mesačný výkaz vytlačiť. Ale je tam len prvá strana, príloha tam nie je. Je to tak správne? Ďakujem.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

rodina1 Pozri príspevok
Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať tých poraďákov, ktorí zasielajú výkazy do poisťovní elektronicky. Ide mi o poisťovňu Dôvera. Dnes som prvýkrát odosielala Mesačný výkaz. Pri odosielaní mi to nezahlásilo žiadnu chybu. Potom som išla do Prehľadu a dala som si mesačný výkaz vytlačiť. Ale je tam len prvá strana, príloha tam nie je. Je to tak správne? Ďakujem.
Ja si už roky tlačím len prvú stranu, Mesačný výkaz a prílohu si vytlačím z USB kľúča cez poznámkový blok. Robím to takto zo všetkými poisťovňami, mám menej papiera na zakladanie.

Ak ti nevypísalo žiadnu chybu, tak je to v poriadku. Ak chceš aj prílohu z netu, tak sa s tým trochu pohraj, určite to tam je. Aj by som sa pozrela, ako na to, ale nie som v práci.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Poobede chcem skočiť do práce, tak sa ti na to pozriem, ak ti to bude stačiť.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Ďakujem, bude mi to stačiť.
0 0
dosi dosi

dosi je offline (nepripojený) dosi

Dobrý deň, chcem sa opýtať keď posielam výkazy elektronicky, posialajú sa potom aj poštou ? A vedel by mi niekto prosíííím napísať stučný popis ako mes.hlásenia odoslať do poisťovní z olympu ?
Ďakujem.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
dosi Pozri príspevok
Dobrý deň, chcem sa opýtať keď posielam výkazy elektronicky, posialajú sa potom aj poštou ?
Ďakujem.
nie, netreba posielať aj poštou.
0 0
dosi dosi

dosi je offline (nepripojený) dosi

Ďakujeem.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

rodina1 Pozri príspevok
Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať tých poraďákov, ktorí zasielajú výkazy do poisťovní elektronicky. Ide mi o poisťovňu Dôvera. Dnes som prvýkrát odosielala Mesačný výkaz. Pri odosielaní mi to nezahlásilo žiadnu chybu. Potom som išla do Prehľadu a dala som si mesačný výkaz vytlačiť. Ale je tam len prvá strana, príloha tam nie je. Je to tak správne? Ďakujem.
No, skúšala som nájsť prílohu do Dôvery, ale nenašla som ju. Takto odoslaná dávka je v poriadku a prílohu si vytlač z Olympu.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
dosi Pozri príspevok
Dobrý deň, chcem sa opýtať keď posielam výkazy elektronicky, posialajú sa potom aj poštou ? A vedel by mi niekto prosíííím napísať stučný popis ako mes.hlásenia odoslať do poisťovní z olympu ?
Ďakujem.
V Olympe máš Export - dáš si do poisťovní, ponúkne ti akú poisťovňu chceš. Tú poisťovňu potvrdíš, potom ti napíše, v akom adresári je export uložený. Býva to v adresári Olymp - Export - zdravotné poisťovne. A potom už pokračuješ. V príslušnej ZP dáš poslať dávku a vyberieš z daného adresára tú správnu poisťovňu. Postup je presný ako pri Sociálnej poisťovni.
1 0
cloverdale cloverdale

cloverdale je offline (nepripojený) cloverdale

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, kto robí v tomto programe, ako má natiahnuté údaje do výkazu pre VšZP. Počet kalendárnych dní mi naráta sumárne, podľa toho, koľko mám zamestnancov v tejto poisťovni. Nedá sa to niekde opraviť?
Ď.
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Je to OK, vo výkaze sa uvádza sumár dní za zamestnancov
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Prosím vás, ako môžem v Olympe urobiť export mes. výkazu do SZP za 09/2008. Už mi túto poisťovňu neponúka a dostali sme oznámenie, že im chýba tento výkaz. Ja ho už neviem ani vy&tlačiť, ani vyexportovať. Je na to nejaká finta? alebo sa to dá ručne natipovať priamo do portalu VSZP? Poradí mi niekto? Ďakujem pekne.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Nevie mi nikto poradit?
0 0
helas helas

helas je offline (nepripojený) helas

Dobrý deň,
prosím vie mi niekto povedať ako urobím opravný výkaz do SP v Olympe, čo mám zaškrtnúť. Ide o nesprávne rodné číslo.
Ďakujem
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
helas Pozri príspevok
Dobrý deň,
prosím vie mi niekto povedať ako urobím opravný výkaz do SP v Olympe, čo mám zaškrtnúť. Ide o nesprávne rodné číslo.
Ďakujem
Pri výbere výkazu sa ťa pýta či riadny alebo opravný.
1 0
helas helas

helas je offline (nepripojený) helas

Ďakujem, ja som behala po celom Olympe, kde bude opravný výkaz, ale to je až v exporte, vôbec mi to nenapadlo. Ešte raz ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať