Zavrieť

Porady

AMALIA SPITZOVA - JEDNODUCHE UCTOVNICTVO

Dobry den

Chcem sa len opytat ci tu niekto nema knihu Amália Spitzová- Jednoduché účtovníctvo nascenovanu, ktoru tu niekto odporucal pre zaciatocnikov, resp. nejaku podobnu.Ktorá by mi pomohla pri vedeni JU.Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lucinka23 je offline (nepripojený) Lucinka23

    Lucinka23
    ja by som ti tiež odporučila publikáciu Jarmila Strählová - Vedenie jednoduchého účtovníctva v roku 2008, vydal poradca podnikateľa, ceno dostupná (myslím okolo 300,- Sk), zaslali mi ju na dobierku v priebehu 3 dní. Ale ak by mal niekto naskenovanú tú od Amálie Spitzovej, tak by som bola rada. Ak by mal niekto záujem, mohla by som naskenovať tú Strählovú, okecová časť bez zákonov má iba 111 strán.

    Slezak je offline (nepripojený) Slezak

    Slezak
    Mal by som o uvedenú knihu zaujem,žiadam Vás oznámiť dodavateľa a cenu za uvedenú knihu v prípade že mate naskenovanú uvital by som od Vás za prípadnu úhradu.
    kontakt :vlslezak@post.sk
    Žiadal by som od Vás odpoveď na možnosť dodania.
    S pozdravom

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Prepáčte, ale autorské práva Vám nič nehovoria, keď už sa bavíte o oskenovaní knihy?

    magda26 je offline (nepripojený) magda26

    magda26
    Dobry den
    Tuto temu som zalozila preto, lebo vsade je tato kniha vypredana, a dotlac vydavatel nepripravuje. Budem rada ak sa niekto ozve kto ju ma a ci by nebol tak ochotny bud ju predat popripade nascenovat. Pomohol by tym viacerim.
    Dakujem
    s pozdravom

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    magda26 Pozri príspevok
    Dobry den
    Tuto temu som zalozila preto, lebo vsade je tato kniha vypredana, a dotlac vydavatel nepripravuje. Budem rada ak sa niekto ozve kto ju ma a ci by nebol tak ochotny bud ju predat popripade nascenovat. Pomohol by tym viacerim.
    Dakujem
    s pozdravom
    Veď práve. V každej knihe je uvedená klauzula o kopírovaní........

    magda26 je offline (nepripojený) magda26

    magda26
    smith Pozri príspevok
    Prepáčte, ale autorské práva Vám nič nehovoria, keď už sa bavíte o oskenovaní knihy?
    Hovoria, ale co ak ina moznost ako sa dostat k tej knizke nie je? A co myslite ze robia studenti?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Možno som blbec, a príliš poctivý, ale držím sa tohto aj v reálnom živote:

    14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.

    magda26 je offline (nepripojený) magda26

    magda26
    smith Pozri príspevok
    Možno som blbec, a príliš poctivý, ale držím sa tohto aj v reálnom živote:

    14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.
    Ja viem ze by sa to nemalo robit, ale ked ina moznost nie je. Presla som na nete a nikte uvedenu knihu nemaju a nema ju ani vydavatelstvo. Tak potom skus poradit nejaku inu knihu, ktora pomoze pri zaciatkoch v JU. Dakujem

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Napr.

    Vachová Eva: Jednoduché účtovníctvo v praxi

    V antikvariáte u Slimáka ju majú za 1,99 €

    http://www.wallstreet.sk/antik/antik.php

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    magda26 Pozri príspevok
    Dobry den

    Chcem sa len opytat ci tu niekto nema knihu Amália Spitzová- Jednoduché účtovníctvo nascenovanu, ktoru tu niekto odporucal pre zaciatocnikov, resp. nejaku podobnu.Ktorá by mi pomohla pri vedeni JU.Dakujem
    Amália Spitzová - 5+5 riešených súvislých príkladov z jednoduchého a podvojného účtovníctva .

    Mám tu knihu založenú v archíve . Ak máš záujem podarujem Ti ju . Napíš adresu do SS.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.