Zavrieť

Porady

wifi zosilovač

Chcel by som mat doma pristup na i-net. Vonku na notas chytam bez problemov, no ako zidem do domu je signal prec. Da sa nejako zosilnit? co si mam kupit.

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Pistino Pozri príspevok
    Chcel by som mat doma pristup na i-net. Vonku na notas chytam bez problemov, no ako zidem do domu je signal prec. Da sa nejako zosilnit? co si mam kupit.

    Dakujem
    A čo chytáš vonku, aké pripojenie? Pripájaš sa neoprávnene do niekoho Wifi siete? To sa chceš zadarmo priživovať na niekoho domácej sieti?

    Alebo máš s niekým vytvorenú sieť? Ak áno, tak by ste potrebovali výkonnejší WiFi router, aby signál dosiahol až k tebe. Ak to je nejaká free WiFi sieť, na ktorú sa pripájaš, tak pokiaľ nemá dosah až k tebe domov, tak si s tým nepomôžeš.
    Naposledy upravil Chobot : 02.11.08 at 17:45
    Adaka Mám wifi router od Orange na ich simku a mám problém , signál mám len v izbe kde je router a potom v izbe pod ním. Je nejaký zosilovač čo by mi dal signál v celom dome

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Najlepsi wifi zosilnovac je kvalitna antena (v tvojom pripade ak nemas v byte ci dome signal, tak ju umiestnit do exterieru) a najlepsie je priama vyditelnost na AP

    Pistino je offline (nepripojený) Pistino

    Pistino
    Dakujem, vies mi dat nejaky typ na znacku prip. stranku kde by som mohol antenu objednat?

    Nepripajam sa na cierno.

    skvrnka je offline (nepripojený) skvrnka

    skvrnka
    Aj ja privítam nejaký typ na zosilovač, lebo sa nepripájam
    načierno,ale pred budovou chytím internet a vnútri
    v miestnosti mi hlási, že nemá signál, hoci ho mám
    nad hlavou na streche. Hovoria, že mi asi kov alebo
    plechová strecha robia to, že nemám signál.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    odporucal by som sektor, alebo panelovu antenu, skus pozret na http://www.wellnet.sk/index.php?cPat...2a&language=sk je tam vela anten. Zavisi aj od toho ako daleko je od teba AP a ci ho z bytu vidis....
    Neviem aku mas v NB wifi sietovku a ci by sa tam dala cez pigtail a redukciu ta antena zapojit. A predpokladam, ze nechces sediet s NB pri okne cca 5m od anteny, takze radsej by som odporucil kupit si wifi router aby si sa mohol s NB pohybovat aj po byte, ale na to ti bude treba wifi zariadenie co dokaze wds/univerzal repeater, pokial sa nemylim (bezdrotovo signal prijme a zaroven ho vysle)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.