Zavrieť

Porady

Kde zohnať-na nete????nálepky alebo zákazy vstupu

Zdravíčko,v prevádzke,kde pracujem,chceme dať zákaz vchádzania na kolieskových korčuliach,včera vykuklo slniečko a už tam všetci pobehovali,je tam dosť skla,obávame sa rozbitia.Kde zohnať takéto nálepky s prečiarknutou korčuľou,prípadne nejakú tabuľu zákazu.Stačí mi aj link.kujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martina CF je offline (nepripojený) Martina CF

    Martina CF
    matulienkao Pozri príspevok
    Zdravíčko,v prevádzke,kde pracujem,chceme dať zákaz vchádzania na kolieskových korčuliach,včera vykuklo slniečko a už tam všetci pobehovali,je tam dosť skla,obávame sa rozbitia.Kde zohnať takéto nálepky s prečiarknutou korčuľou,prípadne nejakú tabuľu zákazu.Stačí mi aj link.kujem
    http://shop.lukacek.sk/detail.html?i=3863&c=29&l=2&s=

    http://www.grafiko.cz/sk/zakaz-jazdy...znacenie:c:175

    Misicka21 je offline (nepripojený) Misicka21

    Miška Misicka21
    Ahojte, a mne pomoct by ste nevedeli?? Ja by som chcela zase opacnu tabulku, ohladne povolenia vstupu psom alebo zvieratam. dakujem

    armor1 je offline (nepripojený) armor1

    armor1
    na nete som našiel niečo takéto.
    lodgingbooking.sk/images/dog.gif , ale mne to veľa nepovie, že je vstup psom povolený.
    A ináč na čo to chceš, veď ak tam nie je zákaz, tak to je povolené
    Tento symbol sa používa v ubytovacích a reštauračných zariadeniach

    Misicka21 je offline (nepripojený) Misicka21

    Miška Misicka21
    No aby vsetci vedeli, ze psov je vstup povoleny, mam yorka a vsade v okoli mojej kancelarie je zakaz vstupu psom(obchody s hrackami a take podobne obchody), ale do mojej je vstup povoleny, lebo chodi spolu so mnou do prace

    Katka19 je offline (nepripojený) Katka19

    Katka19
    ahoj Misicka no ak chceš mať niečo iné ako ostatný, tak takúto nálepku by ti hádam mohli poskytnúť aj na kontakte, ktorý si nájdeš na stránke www.milacikovia.sk,mne takú nálepku poslali oni sami ,keď ma oslovili,že či máme voľný vstup pre miláčikov a dali nás aj do ich zoznamu :-)))) síce sme ubytovacie zariadenie, ale si myslím že ti vyjdu v ústrety....veľa zdaru a nevzdavaj to :-)))))))

    Kde zohnať-na nete????nálepky alebo zákazy vstupu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.