Zavrieť

Porady

Kolaudácia a vybavovanie dokladov po nej

Ahojte,

chcela by som sa spýtať, či sa už niekto stretol s takýmto: Skolaudovali sme rodinný dom vo februári tohto roka, ale zatiaľ sa tam nemôžme prihlásiť k trvalému pobytu, lebo nám policajti nevydali nejaký "čip" alebo registračné číslo. Až ho vydajú, tak nás tam vedia prihlásiť. Stretli ste sa niekto s tým? O čo sa jedná? A k čomu to je dobré?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    ja som kolaudoval pred 4. mesiacmi, ale policajti s tým nemajú nič spoločné...číslo dáva obec, na základe kolaudácie a zápisu v katastri...

    pepa78 je offline (nepripojený) pepa78

    pepa78
    Ak obec nemá voľné súpisné čísla musí požiadať o registračné číslo a na základe toho vydajú súpisné číslo...t.j. kadé súpisné číslo má aj registračné číslo, ktoré vydáva polícia

    boban je offline (nepripojený) boban

    boban
    Práveže nám vydali rozhodnutie o pridelení súpisného, aj orientačného čísla, ale ešte čakáme "vraj nejaký čip", ktorý pridelí polícia. Uvidíme ak nám to z polície príde, napíšem vám bližšie. Sama som zvedavá, čo sú to za novinky. Zatiaľ sa stále nemôžem prihlásiť na trvalý pobyt na novú adresu.

    raver83 je offline (nepripojený) raver83

    raver83
    mna by zaujimalo ked rekonstuujem dom uz zo supisnym cislom a zapisanom v katastri treba ho po rekonstrukcii kolaudovat? a co k tomu potrebujem?
    Projekt mam

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    my sme kolaudovali.........ale čísla zostali.

    Kolaudácia a vybavovanie dokladov po nej

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.