Zavrieť

Porady

kolko ste dali tento rok za prezutie pneumatik?

nazdar, kolko ste dali tento rok za prezutie pneumatik?
ja som dal 20€ okolie čadce a vy?
Usporiadat
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
12 EUR Bratislava, Petržalka
nie prezutie, iba výmena diskov letné/zimné spolu s vyvážením.
Naposledy upravil KEJKA : 12.11.11 at 12:01 Dôvod: treba dopísať, že to bolo na kupon od "zlavomatu"
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

17 eur bratislava, nabuduce idem kam kejka...))
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
sorry, nedopísala som - kúpili sme kupóny cez zľavomaty /neviem presne ktorý to bol/
Minulý rok som šla bežne do MIkony a platila cca 20-22 EUR.
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

tak ostavam... pripadne hladam zlavomaty...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

48e tri auta, 3x vyváženie, 2x prezutie, 1x iba výmena kola za kola-gumy boli na diskoch
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

V Žiline 23,39 ale kupovala som nové zimné pneumatiky, takže je to cena za kompletné prezutie plechových diskov a za montáž bezdušových ventilov.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ja som to mala grátis.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...cca hodinka vlastnej práce ...bez náhlenia , koleso za koleso som len poprehadzoval .........takže som ušetril lovky a aj nejakú kcal som spálil ....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Takto to bolo aj u nás ako u buchača .
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...cca hodinka vlastnej práce ...bez náhlenia , koleso za koleso som len poprehadzoval .........takže som ušetril lovky a aj nejakú kcal som spálil ....
no takto to je najlepšie pokiaľ nepotrebuješ vyvážiť...
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

životnosť pneumatík ako aj peňaženky sa značne predlži, ak sa menia kola za kola... ja mám letné na diskoch a zimné na plecháčoch... a do pneuservisu chodím len pri defekte resp. kúpe nových pneumatík...

v zásade platí, že pneumatiky by sa mali meniť každých 7 rokov ak sú natiahnuté na disku (ak sa veľa nejazdí a splňajú hlbku dezénu) kvôli starnutiu gumy a ak sa menia a vyvažujú každú sezónu z disku na disk tak ich treba obmieňať každé tri prezutia.... takže skôr sa oplatí investovať do ďalšej sady diskov i keď prvotná investícia je trochu vyššia...
4 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Ice dive Pozri príspevok
životnosť pneumatík ako aj peňaženky sa značne predlži, ak sa menia kola za kola... ja mám letné na diskoch a zimné na plecháčoch... a do pneuservisu chodím len pri defekte resp. kúpe nových pneumatík...

v zásade platí, že pneumatiky by sa mali meniť každých 7 rokov ak sú natiahnuté na disku (ak sa veľa nejazdí a splňajú hlbku dezénu) kvôli starnutiu gumy a ak sa menia a vyvažujú každú sezónu z disku na disk tak ich treba obmieňať každé tri prezutia.... takže skôr sa oplatí investovať do ďalšej sady diskov i keď prvotná investícia je trochu vyššia...

investovať do diskov........je možno tiež na polemiku v niektorých prípadoch (možno väčšine) pretože napr. ak si kúpim po 4-5 tich rokoch druhé auto je dosť pravdepodobné, že bude mať iný rozmer diskov. Mal som 4 autá, každé malo iný rozmer diskov.......pneu vydržali....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ice dive Pozri príspevok
životnosť pneumatík ako aj peňaženky sa značne predlži, ak sa menia kola za kola... ja mám letné na diskoch a zimné na plecháčoch... a do pneuservisu chodím len pri defekte resp. kúpe nových pneumatík...

v zásade platí, že pneumatiky by sa mali meniť každých 7 rokov ak sú natiahnuté na disku (ak sa veľa nejazdí a splňajú hlbku dezénu) kvôli starnutiu gumy a ak sa menia a vyvažujú každú sezónu z disku na disk tak ich treba obmieňať každé tri prezutia.... takže skôr sa oplatí investovať do ďalšej sady diskov i keď prvotná investícia je trochu vyššia...
...detto...


....sorrýýýýýýýýýýýýýýýýý za inzero
ALE
...ak by niekto potreboval sadu pneu leto ( elektróny ) zima ( plecháče ) na Fiata....nech sa ozve ....
Zn. :
Dohoda istá ...
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Na aký Fiat, resp. koľkátky sú to?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Nitra, 16 výmena (mám na diskoch) s vyvážením
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Nesneží, a ja som sa nato zatiaľ vy......l.
0 0
Lubo44 Lubo44

Lubo44 je offline (nepripojený) Lubo44

20€, Ružomberok, prezutie + vyváženie
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

buchač Pozri príspevok
...cca hodinka vlastnej práce ...bez náhlenia , koleso za koleso som len poprehadzoval .........takže som ušetril lovky a aj nejakú kcal som spálil ....
.. aj my sme to takto plánovali .. ALE .. jedno koleso ani pohnúť - tak zatiahli v servise (aj kľúč je ohnutý ) .... a stalo sa to už druhý-krát. Napriek upozorneniu, nech tak nedoťahuje. V prípade defektu je to v....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja som si kúpil kupón na odpadnes.sk za 16 EUR ručné umytie auta / exterier+interier/ + prezutie / elektróny s vyvážením 16ky/ dobra cena ne
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

To mi pripomína, že by som už mala uvažovať nad prezutím aj ja...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať