Zavrieť

Porady

Internet do zabudnutej dedinky

Chcem sa spýtať na možnosti internetu a zistiť ktorý je naj... Cez pevnú to asi nepôjde lebo nie sú voľné čísla, Orange vypadáva kôli signálu... Poraďte aké sú možnosti jedná sa o dedinku Vrícko okr. Martin
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    Neviem sice co znamena ze cez pevnu to nepojde ale telekomunikacie maju na svojej stranke sluzbu ktorou si zistis ci ti mozu zaviest internet

    Dalsie moznosti su lokalny poskytovatelia ale ty su casto napojeny cez teekomunikacie takze ak to nepojde od nich nepojde to ani od alternativnych poskytovatelov

    Dalsia moznost bezdrotovy lokalny poskytovatelia ktory ponukaju Wifi internet alebo mikrovlnku
    Ak vies o niekom z vasej obce kto ma internet skus sa popytat pripadne su stranky kde najdes presne rozlozenie signalu

    Poslena moznost su mobilny poskytovatelia cize Pomaranc a TiiiMobilniii

    ale ako pises pomaranc nejde tak skus tych mobilnych

    vyr skalny je offline (nepripojený) vyr skalny

    vyr skalny
    Cez pevnu to nejde nie preto zeby sa minuli cisla ale preto ze dsl ide len do urcitej vzdialenosti od ustredne. Vo Vricku mozno jedine Gaya (mozno). Pozri ich web a informuj sa.

    Adaka je offline (nepripojený) Adaka

    milujúca matka Adaka
    Nemôžem zistiť či nám ho zavedú lebo to je novostavba a ešte nemáme popisné číslo

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Mali sme internet cez mikrovlnku, ale vypadky boli take caste, ze sme to zrusili. Teraz mame cez telekom a sme s tym velmi spokojni.
    O spolocnosti GAYA som pocula aj citala dost negativnych referencii.

    vyr skalny je offline (nepripojený) vyr skalny

    vyr skalny
    Mikrovlnka je vzdy len kompromis, spolahlive fungovanie je velmi zavisle od viacerych faktorov. Tiez som mal gayu a tiez som ju zrusil lebo to neslo ale to bolo este v ich zaciatkoch, odvtedy sa to mohlo zlepsit. Pravdou vsak je ze vo Vricku ziadna ina moznost pripojenia nie je (nepocitam dial-up) takze asi lepsi vypadavajuci internet ako ziadny. :-)

    Internet do zabudnutej dedinky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.