Zavrieť

Porady

Nechcem sa starať o partnerove deti počas prázdnin.

Potrebovala by som poradit.Som rozvedena a mam 16 rocnu dceru.Pracujem v zahranici ako opatrovatelka. Mam priatela ktory zije s nami v mojom troj izbovom byte. Je rozvedeny. Ma 16 a 14 rocne dcery, ktore su z matkou:Su z nami kazdy druhy vikend. Nevieme sa dohodnut ako cez prazdniny. On chce ich mat 2 tyzdne v july a 2 tyzdne v auguste. A ja chcem aby boli u nas kazdy druhy vikend plus ked bude on mat dovolenku. Moja dcera ma len mna so svojim otcom nie je v kontakte. Ja chcem byt so svojou dcerou sama, preco by som mala byt s jeho detmi ked je on v praci. Vie mi niekto poradit? Dakujem
Naposledy upravil Richard : 28.05.13 at 10:01
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tak na tomto sa musíte rozumne dohodnúť len sami medzi sebou.
4 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

ako pise Tweety, musite sa dohodnut ... ale ... pises, ze pracujes v zahranici, t.z. kym si prec tak tvoj priatel sa stara o tvoju dceru ... tu vidim priestor na ustup z tvojej strany ... ved to nie su male decka, o ktore sa fakt treba starat
0 0
aduska1976 aduska1976

aduska1976 je offline (nepripojený) aduska1976

My sa vobec nevieme dohodnut on na svojom trva za kazdu cenu
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

A kto opatruje tvoju dceru,ked si ty na dlhsie v zahranici? Partner?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...no a okrem dohody medzi sebou by asi bolo dobré viac brať na vedomie , že má on deti...aj ked nie sú v jeho opatere....lebo z tohto mi príde, že každý druhý víkend to nejako prežiješ-pretrpíš ...a hotovo......lebo to vyznie aj tak, že ked tvoja dcéra nie je v kontakte s bio otcom tak to moc neberieš, že on so svojimi deťmi je a chce byt.....
0 0
aduska1976 aduska1976

aduska1976 je offline (nepripojený) aduska1976

Ja mam teraz travit svoje tri tyzdne so svojou dcerou a jeho detmi, on bude pracovat a ja fungovat ako vzdy.... Svojej ex nechal kompletne vsetko a my nemame ani podmienky na to. Moja dcera ma malicku detsku izbu.Ja neviem som z toho zmetena a on trva na svojom a asi aj za cenu rozchodu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ako to bolo minulé prázdniny?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

No,ak si chce svoje presadiť aj za cenu rozchodu, hoci je to tak ako píšeš, že u Teba nie sú na to, podmienky zvážila by som, či by ten rozchod nebol lepšou voľbou. Možno by som mu to len takto povedala, a čakala jeho reakciu.
0 0
aduska1976 aduska1976

aduska1976 je offline (nepripojený) aduska1976

Minule prazdniny byvali v tom istom meste ako ja a teraz sa odstahovali 150 km od nas. Minule prazdniny ani vobec nechodili, zda sa mi to ako keby chodili len pre kamaratky ale to je jedno
0 0
aduska1976 aduska1976

aduska1976 je offline (nepripojený) aduska1976

Aj ja som myslela na rozchod ale mam ho velmi rada
0 0
judit.esam judit.esam

judit.esam je offline (nepripojený) judit.esam

kompromis ,, kompromis,,, treba to riešiť všetci spolu celá rodina, nájsť čas aj na dcéru ísť do mesta len dvaja,,, ale nehc je aj on so svojimi deťmi... dva týždňe vydržíte, spolu všetko je lahsie ako keby si sama.... kompromis,, ústup.... žena je múdrejšia aj tak....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Už v počiatku ako ste spolu začali žiť ste mali uvažovať ako a čo .Rozhodli ste sa s ním žiť aj s jeho plusmi aj mínusmi .Tak je to čudné , aby sa len on mal prispôsobovať ....naozaj treba ten kompromis ,inak utrpia deti ...aj keď sú už pomerne veľké o to je to horšie,v ich veku skôr zapamätovateľné ...a tak sa k Vám budú potom ako rodičom tak aj ako partnerom správať. Ale počítajte s tým že máte partnera aj s jeho deťmi a s tým sa treba vysporiadať.To je môj názor,nemusíte ho brať .
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

pises ze ho mas velmi rada-ked ho mas rada,urobis pre neho vsetko len aby bol spokojny-ci nie?je prirodzene ze lubi svoje deti.a ze i za cenu rozchodu?prehod si to na svoju stranu-ved aj pre teba je tvoja dcera iste dolezitejsia ako on.nehovor ze nie.tiez by si ho nechala keby ti dal podmienku-bud ja alebo dcera.....neviem co riesite.mam dojem ze ty dojdes z at tak schces mat pokoj tie 2 tyzdne co budes doma,ale jednoducho ked si si nasla partnera s detmi,bolo ti jasne,ze k vam budud chodit.su sucastou jeho zivota a aj budu.bude to snad pre teba problem na cely zivot????rozmyslaj o tom,a hlavne ber na vedomie,ze budu aj dedit po tvojom partnerovi-napriklad,potom bude hadka mozno este burlivejsia.lubis ho ci nie?ak niekoho lubim,nehladam chyby na jeho detoch....snazim sa ich lubit rovnako ako jeho-tot moj nazor
4 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
ešte vždy ste nenapísali, kto je s vašou dcérou, kým vy ste v zahraničí
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

aduska1976
Ja mam teraz travit svoje tri tyzdne so svojou dcerou a jeho detmi, on bude pracovat a ja fungovat ako vzdy.... Svojej ex nechal kompletne vsetko a my nemame ani podmienky na to. Moja dcera ma malicku detsku izbu.Ja neviem som z toho zmetena a on trva na svojom a asi aj za cenu rozchodu
On na svojich detoch dost lipne,chce aby boli sucastou aj jeho novej rodiny. Na tom nezmenis nic,bud sa s tym zmieris,alebo sa rozidete. Proti jeho detom nie je dobre bojovat.Su to jeho deti,je dobre, ze maju pekny vztah.
16 a 14 rocne baby uz dospievaju,mozno su to ich posledne prazdniny s otcom,lebo coskoro budu mat svoje zaujmy,svojich kamaratov,svoje plany...

Ak nemate podmienky na dlhodobejsie ubytovanie pre ne, snaz sa s partnerom dohodnut na nejakom kompromise,napr. ze nepridu na taku dlhu dobu k vam,ale na kratsiu a namiesto tlacenia sa v malom byte pojdete niekam na tyzden-dva na chatu,kde bude mat aj on cas na svoje deti,aj budete mat viac pohodlia. Ty nebudes musiet byt s nimi sama,mozno budete mat napokon vsetci peknu spolocnu dovolenku.
4 0
aduska1976 aduska1976

aduska1976 je offline (nepripojený) aduska1976

Ked som ja v praci moja dcera je s mojim priatelo v mojom byte, nedaleko su moji rodicia kde aj chodi.My ked sme zacali spolu byvat vedel ze ide ku mne a k mojej dcere. Majetko pravne sa so zenou nevyrovnal a dodnes jej plati na tretie dieta ktore nie je jeho a ma jeho priezvisko, voci mne sa to zda byt nespravodlive a ani vo finaciach si nerozumieme.Trvala som na tom nech sa majtkopravne vyrovnaju a aby sme si kupili vacsi byt, ale povedal ze on nebude brat od deti nic. Ja mam svoju dceru ukracovat o jej sukromie a cas ktory chcem stravit s nou? Nie som pre to vsetko nazlostena iba nespokojna s som si vedoma ze deti za to nemozu. Ja mam pozerat na deti a kto pozera na mna. Moja praca nie je jednoducha a citim sa velmi unavena. Nechcem sa lutovat a suhlasim so vsetkym co ste my napisali a za co Vam DAKUJEM
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

preco plati na cudzie dieta a dovoli ze nosi jeho meno????
chore
0 0
aduska1976 aduska1976

aduska1976 je offline (nepripojený) aduska1976

Jak bol zenaty a pracolal v zahranici aby sa o rodinu postaral a aby jeho zena nemusela chodit do prace. Ten cas si nasla milenca s ktorym sa tajne streta tri roky a otehotnela. Moj priatel vedel o vsetkom.Povedal jej ze nech ho nech a na vsetko zabudne a dieta prijme za svoje. Ale ona i nadalej sa stretavala s biootcom dalsie tri roky.
0 0
aduska1976 aduska1976

aduska1976 je offline (nepripojený) aduska1976

Este pred rokom a pol chcel aby aj to tretie diete chodilo k nam ze mu je za nou smutno,Ja som povedala ze to nepripada do uvahy ze ked ma dvoch otcov tak nebude mat aj dve mami.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Môj názor je, že si si ho prirýcho nasťahovala k sebe a speje to k rozchodu...
Všetko sa dá, keď sa chce, ale na to treba dvoch. Držím palce vašim deťom.
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať