Zavrieť

Porady

Vzor zmluvy pre investora

Dobrý deň,

prosila by som o pomoc. Mám investora, ktorý chce investovať hotovosť do môjho podnikania, ale pred prijatím peňazí, by som s ním chcela podpísať zmluvu. Ak by ste mi niekto mohli poslať vzor alebo napísať potrebné náležitosti budem veľmi vďačná.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Čo sleduje vložením peňazí? Chce byť spoločníkom, tichým ... Akú máš formu podnikania?

    Tana333 je offline (nepripojený) Tana333

    Tana333
    Má voľné financie, ktoré chce zhodnotiť, nechce byť spoločníkom ani nič podobné. Zmluvne chcem zabezpečiť, výšku investície, dobu na 12 mesiacov a výšku garantovaného minimálneho výnosu.

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    Tana333 Pozri príspevok
    Má voľné financie, ktoré chce zhodnotiť, nechce byť spoločníkom ani nič podobné. Zmluvne chcem zabezpečiť, výšku investície, dobu na 12 mesiacov a výšku garantovaného minimálneho výnosu.
    nechce majetkový podiel, podiel na riadení, tichému spoločníkovi nemôžeš zmluvne garantovať minimálny výnos... Jediná možnosť, čo ma napadá, je obyčajná zmluva o pôžičke na dobu určitú s presne vypočítaným úrokom. Ty peniaze použiješ na podnikanie a zhodnotíš ich, ale to je už v podstate jedno

    Tana333 je offline (nepripojený) Tana333

    Tana333
    mattto Pozri príspevok
    nechce majetkový podiel, podiel na riadení, tichému spoločníkovi nemôžeš zmluvne garantovať minimálny výnos... Jediná možnosť, čo ma napadá, je obyčajná zmluva o pôžičke na dobu určitú s presne vypočítaným úrokom. Ty peniaze použiješ na podnikanie a zhodnotíš ich, ale to je už v podstate jedno
    áno aj ja som nad niečím takým začala uvažovať, ďakujem

    melli je offline (nepripojený) melli

    Vylúčený člen melli
    keď si ujasníš akú z,luvu, skús si pozrieť vzory zmlúv na prelinku, je ich tam celkom dosť snáď nájdeš tú správnu.

    Vzor zmluvy pre investora

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.