Zavrieť

Porady

Pansky striptease

Zdravim,
potreboval by som pomoct pri vybere trochu nevsednej sluzby

Viete mi niekto odporucit dobreho panskeho striptera/agenturu? Pripadne komu sa vyhnut, ake su Vase skusenosti a podobne. Konkretne sa jedna o vystupenie na sukromnej narodeninovej party.

Dakujem za vsetky odporucania.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    roman100 Pozri príspevok
    Ahoj,navrhujem vyškrtnúť striptéra z programu, môže to viesť k ukončeniu partnerského vzťahu
    nastastie toho sa vobec nemusim bat...

    roman100 je offline (nepripojený) roman100

    snažím sa čo najlepšie rozbehnúť firmu, som živnostník,ale plánujem s.r.o., zaoberám sa reklamou,tvorbou web stránok ...viac roman100
    Ahoj,navrhujem vyškrtnúť striptéra z programu, môže to viesť k ukončeniu partnerského vzťahu

    roman100 je offline (nepripojený) roman100

    snažím sa čo najlepšie rozbehnúť firmu, som živnostník,ale plánujem s.r.o., zaoberám sa reklamou,tvorbou web stránok ...viac roman100
    To bol žart,napr.http://stripter.szm.sk/, stačí popozerať cez google.
    jj nasiel som zatial asi troch, stripter.szm.sk, panskystriptiz.wbl.sk a agentura angelstrip.sk. Co potrebujem su referencie, fakt mi dost zalezi na tom aby to bolo kvalitne vystupenie...
    Matew777 Nepotrebujes ani referencie,staci dojem zo stranky,komunikacie alebo fotiek. Vyzor daneho cloveka atd.
    arizona Boze! ty odpovedas po 7.rokoch???? Nooo...reklamu som ti zmazala :P

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    coriander Pozri príspevok
    jj nasiel som zatial asi troch, stripter.szm.sk, panskystriptiz.wbl.sk a agentura angelstrip.sk. Co potrebujem su referencie, fakt mi dost zalezi na tom aby to bolo kvalitne vystupenie...
    Na zaklade coho sa da rozoznat kvalitne striptizove vystupenie od nekvalitneho?
    18 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mišo Lišák už len na základe webovej stránky www.hectorloco.com
    kn-alka vieš o tom, že reaguješ na 5 rokov starý príspevok?
    arizona to jej asi jedno, on este len teraz zacina s poskytovanim tychto sluzieb :-D
    lujza.j Fuuuuj ...tohto mi decko ukazovalo.....v sobotu ho videla na drazdiaku ako sa tam predvadzal,ze grrrc maximalny...
    lujza.j Tam z neho 15stky odpadavali....
    kopretinka no čo ty vieš,dnes ohúri 15 a zajtra si jej matka urobí objednáfku
    lujza.j Ahaa...vidís....to je chytré
    lujza.j Striptiz je trapny ci muž.alebo žen.,moj pohlad....ale 100 ludi 100 chuti...
    Mišo Lišák Viem a viem aj to, že ak zadáš do vyhľadávača kľúčové slovo hladám striptéra, vo výsledkoch sa ti objaví tento blog. To že má 5 rokov neznamená že túto službu ľudia už prestali vyhľadávať... K p. lujze.j: workoutový-park Locomotiva na Draždiaku, vyrástol za zámerom motivovať ľudí k zdravému životnému štýlu formou zábavy a športu. Ak som práve predvádzal nejaké gymnastické cvičenie a vaše dieťa to oslovilo, splnilo to svoj účel. A je veľmi pravdepodobné, že skôr ho bude ťahať von skákať, loziť a prekonávať samého seba, ako sedieť doma za monitorom alebo sa flákať s kamarátmi po nákupných centrách... www.facebook.com/streetworkoutlocomotiva
    prajem pekný deň
    lujza.j Mysliš to tanecne vystupenie ked chlap sa vlni ako štetka
    Tweety chlap by sa mal vlniť ako štetec, nie?
    Mišo Lišák Ok tak aby som trošku objasnil vaše mylné predstavy... prečítajte si tento rozhovor a možno pochopíte viac
    http://www.akademiakrasy.sk/c/2027/hectorloco-rozhovor

    ps: Hector Loco ani zďaleka ešte neskončil
    arizona babyyyy.handricka na monitor je kde?
    lujza.j Som to preposlala decku..mne tam vyskoci tabulka z fb a neda sa dat preč...tak ja az doma
    Mišo Lišák Ahoj daurisko, ak sa ti zdá že som tu akože "za múdreho" ubezpečujem ťa že je to len tvoj subjektívny pocit... Ja som tu predovšetkým sám za seba!
    K tomu striptízu: ak stráviš veľa času tréningom techniky tanca, gymnastiky a choreografie namiesto vysedávania pri pivečku, tak môže byť umelec aj z teba
    Peggynka Ja, keď počujem mužský striptíz,spomeniem si na "pioniera" v tomto umení v 1990r. v PP bare; v jednom momente sme sa s kámoškou nezdržali a vybuchli sme v taký rehot...Hneď bolo po umení...Nemôžem za to,že ma nahý chlap rozosmeje.Nejako to pánbožko nedomyslel alebo chlapa modeloval narýchlo
    BTW:V obchode majú čokoládové postavičky a predavačka sa pýta:"Chceš chlapčeka alebo dievčatko?
    "Chlapčeka,tam je kúsok čokoládky viac".
    lujza.j Isto by som rovnakoJa si zase vzdy spomeniem na "urazenie umelca" ...moji kolegovia chodievali do harleju...chlapsky tam tiez byval....striptiz v najvacsom prude a moj kolega na cely harlej...." fuha tu musi byt,ale zima"..
    Peggynka Fuuúj,zlomyseľný chlap,tak toto...nebýva
      zbaliť
    Choreografia, praca s publikom, originalita...
    Nebudem to tu vysvetlovat ak to niekto nevidel, kazdy striptiz moze byt lacne vyzliekanie sa alebo pikantna zabava na urovni. Ked sa pozriem napr na stripter.szm.sk tak mi je jasne ze to ziaden Chippendale tanecnik nebude. A vobec, pomozu mi skor odporucania niekoho kto uz podobnu akciu organizoval alebo absolvoval. Vdaka

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Dudu22 Pozri príspevok
    Robim pánsky striptýz, obsluhujem ako nahý ťašník, nahý sluha,Vaša nahá živá hračka na Vašej párty RP
    Dudu, toho striptéra hľadali pred rokom, tak si tu nerob reklamu zadarmo...

    Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

    Petra Nová
    Chobot Pozri príspevok
    Dudu, toho striptéra hľadali pred rokom, tak si tu nerob reklamu zadarmo...
    Ale Chobot, veď nebuď na neho zlý. Na porade sa organizuje veľa stretnutí a jeho ponuka sa môže sa celkom hodiť.

    P.S. Veď kto by odolal "živej hračke"?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Petra Nová Pozri príspevok
    Ale Chobot, veď nebuď na neho zlý. Na porade sa organizuje veľa stretnutí a jeho ponuka sa môže sa celkom hodiť.

    P.S. Veď kto by odolal "živej hračke"?
    AKý to len môže byť ten nahý ťašník.
    bettylou ť -ašník alebo sa len perklepol

    Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

    Petra Nová
    Tweety Pozri príspevok
    AKý to len môže byť ten nahý ťašník.
    neviem, ale predstavivosť riadne zapracovala.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Tweety Pozri príspevok
    AKý to len môže byť ten nahý ťašník.
    čašník či ťažník? Neviem ci by som chcela vidiet dnesne menu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.