Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Hlavne za dokončenú robotu.Ak robí omietky,zaplatiť až po ukončení.Pokiaľ mu zaplatíš a sľúbi,že to príde dokončiť,riskuješ,že ho už neuvidíš.Tak je to aj so stolármi,elektrikármi atď.Skontrolovať a potom zaplatiť.Za materiál platím po predložení účtov a keď to mám fyzicky doma.
    buchač ...." Hlavne za dokončenú robotu...."

    ......jjj........nájdu sú jedinci , čo aj vopred dajú love a potom sa vyplakávajú ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Trochu nechápem nepochopiteľnú otázku .........

    Ja alebo niekto iný Ti povie , že by si mal platiť majstra týždenne ( mesačne ) , no majster si vypýta dennú mzdu ....
    Tak teraz ako sa podľa takejto odpovedi zachováš ???

    Predpokladám ale , že sa jedná o fuškára , z tých rôznych dôvodov ...
    Takže otázka by nemala smerovať na netové fórum , ale mal by si sa predsa majstra opýtať .
    POZNÁMKA : ....ak teraz povieš , že aj o takejto variante už ste viedli reč , tak ma trafí ....

    Mal by si si ale setsakremensky rozmyslieť , či pôjdeš na hodinovú mzdu alebo na ten úkol .
    Záleží ale aj od okolností ( čo všetko ideš robiť ) a aj od majstra ( či bude sám makať alebo bude mať pomocníka )....
    Ale v konečnom dôsledku je to aj tak jedno .
    Či bude makať tak alebo onak , veľmi veľa toho neušetríš .

    P.S.:
    Moja skúsenosť s opravou je taká , že som každý deň položil love na drevo a fertig .

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    c.) je správne.....ked to je vačší rozsah prác na dlhšie obdobie, môžeš mu dať ajzálohu...ale vždy len na to, čo je už spravené...nič si nepredplácaj....

    V akych intervaloch by som mal platit majstra pri rekonstrukcii rodinneho domu ,tyzdenne mesacne alebo po skonceni urcitej casti domu ci podlazia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.