Zavrieť

Porady

NFP zo strukturalnych fondov

Zdravim vas nemate prosim niekto nejake skusenosti s projektami na ziskanie nenavratneho financneho prispevku zo strukturalnych fondov,ci je to realne aj pre malu zacinajucu firmu.Pripadne skusenosti s vypracovavanim projektov


Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    adka2001 je offline (nepripojený) adka2001

    adka2001
    mamrd5
    Zdravim vas nemate prosim niekto nejake skusenosti s projektami na ziskanie nenavratneho financneho prispevku zo strukturalnych fondov,ci je to realne aj pre malu zacinajucu firmu.Pripadne skusenosti s vypracovavanim projektov


    Dakujem
    mám skúsenosti od klientov - ozvite sa na kima@kima.sk, tá pani je zo Žiliny, ak ona nevie aspon vam poradi

    Barbara43 je offline (nepripojený) Barbara43

    Barbara43
    Ja síce skúsenosti nemám, ale pripájam sa s otázkou, kto by mi vedel poradiť, kde získať info o zdrojoch na kúpu nehnuteľnosti. Začala som podnikať v oblasti poskytovania služieb pre seniorov. Je to krásna práca, ale náročná a pre začiatok je aj finančne náročná.
    Vie mi niekto poradiť?
    Barbara

    mamrd5 je offline (nepripojený) mamrd5

    mamrd5
    caute tak na euroactiv chodim pravidelne vyzvy budu az ku koncu roku Ja by som ale rad vedel o niekom kto taky projekt robil ci by nevedel poradit co a ako DIIIK

    Barbara43 je offline (nepripojený) Barbara43

    Barbara43
    Srdečná vďaka, ale nič pre mňa sa tam nenachádza. Skúste ešte zaloviť niekde v pamäti a dohodiť nijakú adresu. Ďakujem.

    adka2001 je offline (nepripojený) adka2001

    adka2001
    keď chcete prax, tak napíšte na mail zdenko@centrum.sk,je to moj klient, ktorému robím účtovníctvo. Jeho poradkyňa mu vybavila 2 mil. úveru, 1 mil. nenávratnej dotácie. Všetko v priebehu 4 max. 5 mesiacov. Fondy fungujú vždy, alebo vačšinou tak, že musíte preukázať investíciu, spracovať podnikateľský zámer a potom sú vám tieto prostriedky refinancované. To sú skúsenosti z praxe staré 1 mesiac.

    mamrd5 je offline (nepripojený) mamrd5

    mamrd5
    dobre ludia dakujem a ak sa smiem spytat uctovnicky v akej oblasti funguje firma v ktorej pracuje ja by som potreboval nieco pre nabytkarsky priemysel

    Barbara43 je offline (nepripojený) Barbara43

    Barbara43
    Srdečne ďakujem, každá pozitívna správ poteší. Ja podnikám v oblasti služieb - konkrétne penzión pre seniorov. Ešte raz dík. Barbara43

    adka2001 je offline (nepripojený) adka2001

    adka2001
    mamrd5
    dobre ludia dakujem a ak sa smiem spytat uctovnicky v akej oblasti funguje firma v ktorej pracuje ja by som potreboval nieco pre nabytkarsky priemysel
    Ten klient pôsobí v olasti cest. ruchu, ale to neznamená že by tá mladá žienka nevedela pomôcť. Za opýtanie sa neplatí, skús to cez mail, bol tu už spomínaný - kima@kima.sk, snáď neni tak drzá ( a čo som ja o nej počula a komunikovala som s ňou - neni ) aby ti do toho mailu poslala faktúru - nie to bol žart - neni, je veľmi ochotná.

    Ja som s ňou komunikovala kvôli DPH z faktúry, ale zdala sa mi trochu zaneprázdnená, ale moc zlatá. (to je môj osobný názor vydedukovaná telefonicky, nie osobne)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.