Zavrieť

Porady

Dovolenka v Turecku, Juzná Kréta, Rhodos

Dobrý deň!
Mám otázku...Do konca januára...keď sú zľavy sa mám rozhodnúť medzi týmito miestami.
1. Rhodos-Faliraki hotel Evi
2. Turecko hotel Drita
3. Južná Kréta hotel Petra mare
Vsetko je na 10 noci a AI
Boli ste tam niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivan 67 je offline (nepripojený) ivan 67

    ivan 67
    asi by som si zvolil to Turecko. V sucastnosti je tam vela penazi investovanych do turistickeho ruchu a je to vsade citit. Nesetria na jedle ani na sluzbach. Takze pomer ceny a kvality je podla mna najlepsi prave tam.

    hanka11 je offline (nepripojený) hanka11

    hanka11
    zdravim
    boli sme v hoteli Evi (Faliraki-Rhodos) v septembri..vsetko suche, dost daleko od plaze ale inak sa nam tam velmi pacilo..aj more, plaz, vyzitie a strava v hoteli vynikajuca

    perfecto je offline (nepripojený) perfecto

    perfecto
    preferoval by som taktiež Turecko..., nakoniec ako minulý rok, tak pravdepodobne aj tento bude Turecko dovolenkovou destináciou číslo 1.
    Naposledy upravil arizona : 30.01.11 at 05:56 Dôvod: zmazanie nepovolenej reklamy

    felix1 je offline (nepripojený) felix1

    ja felix1
    Rhodos je fajn ak si aspon na jeden den pozicias auto a obehnes aj ostrov. Turecko ? Pohodlie urcite, pre toho kto oceni vyhody rezortu. Ak nemozem volne cestovat po krajine na spoznanie ostatneho mi staci ist v Berline do casti Kroutzberg . Ak je to priblizne v jednej cene, ja by som urcite bral tu Kretu ( + pozicanie auta).
    Naposledy upravil felix1 : 20.03.11 at 21:54

    Michalme je offline (nepripojený) Michalme

    Michalme
    Preco by si nemohol v Turecku, volne cestovat po krajine, aj s pozicanym autom. Zase komentujes nieco, co nepoznas. Ja som ho presiel cele a nic sa mi nestalo, skor naopak, ludia boli mily a aj pomohli, ked som mal problem.

    Dovolenka v Turecku, Juzná Kréta, Rhodos

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.