Zavrieť

Porady

chyby vindows mail

ahojte poradaci !
vie mi niekto poradit co znamena tato priloha ? a ako to napravim ? dakujem (toto okno vyhadzuje ked chcem poslat postu cez vindows mail
a este nieco neda sa mi odoslat stranka z m.excel preco ? ak potrebujete doplnit neake udaje napise
Naposledy upravil jokova : 01.07.09 at 05:54 Dôvod: doplnenie
chyby vindows mail.JPG  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    co to presne znamena neviem,ale skusil by som sa jednoducho pripojim cez web rozhanie na gmail a pozrel si mail tam....mozno by som bol potom mudrejsi. Mne tiez obcas podobne blbne posta.Bud chvilku pockam, prip si ju pozrem cez web, potom to vacsinou po chvili ide uz normalne cez pop3...

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    W mail nepouzivam, ale skus pozriet nastavenie portu, ty ho mas 465 a v tunderbirde je 995 - automaticky sa to nastavi pri robeni uctu na Gmail.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Tiež si myslím že sú nesprávne nastavené porty pre POP a SMTP, alebo skús znovu zadať heslo, aj ak si ho nemenil.

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    jokova Pozri príspevok
    ahojte poradaci !
    vie mi niekto poradit co znamena tato priloha ? a ako to napravim ? dakujem (toto okno vyhadzuje ked chcem poslat postu cez vindows mail
    a este nieco neda sa mi odoslat stranka z m.excel preco ? ak potrebujete doplnit neake udaje napise
    Problem je bud v tom ze pre odosielanie nemas zaskrtnutu volbu pre poslanie hesla pre odoslanie, pripadne dalsia vec (pravdepodobnejsia) je ze tvoj internet provider blokuje posielanie cez cudzie smtp (spam ochrana). Takze ako smtp si nastav server svojho providera.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.