Zavrieť

Porady

Umelec a faktúra

Ak podnikám ako umelec, ( réžia, redaktorská činnosť, písanie.../ som nahlásená na DU - nie som SZČO, vystavujem faktúry, alebo stačia len zmluvy, prípadne výkaz vykonanej práce. Svoj účet nahlasujem na DU?
Čo všetko musím viesť, aby som mala v poriadku papiere?
Bohužiaľ neučili nás v škole!
Vďaka za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    monikago je offline (nepripojený) monikago

    monikago
    skús si prečítať tento link http://www.porada.sk/t147093-prijem-...ovinnosti.html, či ti to nepomôže a skús si dať do vyhladávača začiatočník v podnikaní, paušal, paušálne výdavky, tam by si sa mohla dočítať o všetkom, čo potrebuješ vedieť
    Odkladajte si zmluvy, faktury a pod., aby v pripade kontroly dan. uradom alebo zivnostn. ste mali dokaz o prijmoch.

    Je potrebne spravit dan. priznanie kazdy rok. Myslím, že po novom už musia umelci platiť odvody do soc. poist.

    Ten účet nahláste nič nepokazíte. Odporúčam si spraviť extra účet na podnikanie, príjmy z umeleckej činnosti .

    Ak budete vies´t účtovníctvo v nejakom programe, tka si myslím, že nič nepokazíte a budete v tom mať sama prehľad.

    Ale myslím, že nemusíte viesť účtovníctvo, ak nechcete, len musíte vedie´t dokázať príjmy a bez účtovníctva to je si myslím trochu problém.

    Ale každopádne by sa k tomu mohol vyjadriť niekto fundovaný.

    Temis je offline (nepripojený) Temis

    Temis
    Vďaka za usmernenia. Niečo som už naštudovala... Teraz riešim auto t.j. kúpila a dala do podnikania, zaplatila cestnú daň. Polovicu z ceny zaplatila v hotovosti a druhú do roka po splátkách = leasing.Mám len DIČ za rok 2010 akú čiastku dám do nákladov , ak auto stálo 7000 Eur.
    Vie mi niekto poradiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.