Zavrieť

Porady

podpora v nezamestanosti a možnosť brigády?

Dobrý deň.
Volám sa Katka a hľadam pomoc.
Ostala som nezamestnaná od 01.03.2009. Viem že mám nárok na podporu a viem aj ako sa dostanem k výslednej sume. Jedno ma však zaujíma. Jeto dosť malé číslo a neviem či s tým moja rodina vyžije. Preto sa obhliadam po brigáde alebo prace na dohodu. Tam je to limitované určitou sumou. Poradíte mi akou?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    lenefka Pozri príspevok
    Dobrý deň.
    Volám sa Katka a hľadam pomoc.
    Ostala som nezamestnaná od 01.03.2009. Viem že mám nárok na podporu a viem aj ako sa dostanem k výslednej sume. Jedno ma však zaujíma. Jeto dosť malé číslo a neviem či s tým moja rodina vyžije. Preto sa obhliadam po brigáde alebo prace na dohodu. Tam je to limitované určitou sumou. Poradíte mi akou?
    Ďakujem.
    Je to 65% životného minima+zapl.preddavky na daň.

    lubora je offline (nepripojený) lubora

    lubora
    Ahoj,tiez som momentalne nezamestnana a ak chces brigadovat popri podpore,mozes zarobit maximalne 3978 Sk.Prerataj si to na euro.Ale na tieto otazky sa kludne spytaj na urade prace,poradia Ti tam.

    podpora v nezamestanosti a možnosť brigády?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.