Zavrieť

Porady

MoneyS3 - chyba pri otváraní programu

Ahojte, včera po skončení práce som urobila zálohovanie a dnes mi necche otvoriť program. Vypisuje mi stále dookola: Počas prevodu dátových súborov došlo k chybe. Program bude ukončený.


Volala som na hot line, povedali mi, aby som vymazala všetky súbory s koncovkou *. mix a *. dix. Žiaľ ani to nepomohlo.

Nemal niekto rovnaký problém?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kaktusy je offline (nepripojený) kaktusy

    kaktusy
    Dobrý program, pekne urobený, ale náročný, a keby nemal také problémy a ešte aj iné ako bolo vyššie spomenuté.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    zavolal by som znova na hotline, aby pomohli vyriesit problem. ak by to aj tak neslo, urobil by som drasticky krok.
    vymazal z disku adresar agendy, ak by potom program siel spustit, urobil by som obnovu dat zo zalohy (nie z tej polednej pokazenej )
    ak by program ani tak nesiel spustit, money by som cele odinstaloval, z disku vymazal adresar money a urobil novu instalaciu + obnova dat zo zalohy.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    nikinka
    Mne sa stalo to isté.
    Urobila som všetko ako duficek a ide to ale do kedy ? ))))))
    no ja robim v money uz 5 rokov, od money 2000 som presiel na S3 a este sa mi take nieco nestalo (mam malu agendu JU). nacrtol som moznost ako by som v danom pripade postupoval ja a som rad ze to tak funguje

    MoneyS3 - chyba pri otváraní programu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.