Zavrieť

Porady

cinnost pre nastavbu?

Dobrý deň,

rozmýšľame o realizácii nadstavby bytov na našom panelaku nechceme to dať realizovať nejakej firme.Mám dostatok financii na uskutočnenie celeho projektu.Vlastnici bytov súhlasia,aby to bolo realizované mnou.Už mám rozpracovaný aj projekt u projektanta,ale moja otázka je aku činnosť si mam dať zapisať do svojej s.r.o aby som to mohol vykonať pretože pri predaji bytov zinkasujem peniaze.A nechcem aby boli nejake problemy na daňovom.budem mať svojich zamestnancov robotníkov stavbyvedúcich takže bude to akoby stavebná firma.

Dufam,že mi pomôžete Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Mám tomu rozumieť tak že idete dať dokopy (pozbierať po ulici)náhodných okoloidúcich čo budú tvrdiť že sú stavbári.A s takýmto pozbiereným kolektívom sa chcete pustiť do nadstavby strechy na činžiaku.Viete vy vôbec čo to všetko obnáša?Máte akú takú predstavu čo je to stavba alebo chcete niekomu svojou nezodpovednosťou ublížiť.Nejdete dať dokopy futbalistov v krčme na výkendový zápas.
    Ps: nič v zlom,len sa vás snažím varovať ,nadstavby som robil a je to jeden gigantický problém.
    Naposledy upravil 220870 : 09.03.10 at 18:12

    Publicum je offline (nepripojený) Publicum

    Publicum
    Suhlasim s 220870

    Beginner 1, ak sa seriozne zaoberate dole uvedenou myslienkou, ze co si mate napisat do svojej s.r.o., aby ste potom nemali problem na danovom...tak moj nazor je, ze dajte ruky od toho prec. Myslim to uplne vazne!

    Vasa ''akoby stavebna firma'' a jej ''cinnost'' je uz dopredu odsudena na neuspech...Setrite si svoje financie a aj financie inych...

    Poznam takych tych vasich buducich ''zamestnancov robotnikov stavbyveducich''...odstrelit je malo...

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    V našom meste bol taký prípad,keď nadstavovali na činžiaku podkrovie, z výšky 6 poschodia spadol hranol a zabil tetku, čo akurát vychádzala z bytovky.

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Ja by som to zase tak nepausalizoval, ze by to Beginer myslel zle. Problem je, aby ho skor ti zivnostnickovia, ci zamestnanci nechceli o.....,nenapada ma slusne slovo. Poznam aj obrovske firmy, kde su spolocnici so vzdelanim ucitela a funguju.
    Ale k otazke. Tu s.r.o. zaklada nejaky pravnik, to si clovek nezaklada sam a ten Vam to vsetko poradi a odpovie.

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Este jedna vec. Nikdy nerobit bytovku, v ktorej byvate. To budete vzdy ten najvacsi idiot aj keby ste jak dobre robili.

    cinnost pre nastavbu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.