Zavrieť

Porady

Plitvicke jazera

Prosim vas o radu resp. o odporucanie co sa tyka pobytu (ubytovanie).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    laurin je offline (nepripojený) laurin

    laurin
    My sme boli minuly rok tu http://www.plitvickajezera.info/eng/cijene.asp,
    platili sme 75 eur za noc, vratane bohatych ranajok, bol to lux. apartman, masazna sprcha, kuch kut...
    Kusok od vstupu na plitvicke jazera, preslo sa kusok cez les.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    mato.michalenko Pozri príspevok
    Prosim vas o radu resp. o odporucanie co sa tyka pobytu (ubytovanie).
    V okolí Plitvických jazier máš kopec privátov za celkom prijateľnú cenu. Boli sme tam pred cca. 3 rokmi a prespali sme na jednom priváte. Tuším to bolo okolo 40 EUR aj s raňajkami (2 osoby + dieťa). Na druhý deň sme si pozreli jazerá a poobede sme fujazdili domov.

    Vopred nemusíš nič objednávať, máš tam kopec tabúľ, nejaký privát nájdeš.

    dobrak800 je offline (nepripojený) dobrak800

    dobrak800
    Zdravím, tento rôk pôjdem s priateľkou autom do chorvátska, do Brely na deväť dní a po ceste späť by sme chceli zájsť na Plitvické jazerá (ubytovať sa niekde v okolí na jeden alebo dva dni). Kde je dobré ubytovať sa a čo cca orientačne stojí ubytko? Pozeral som, že najbližšie mestečko, teda asi dedina pri mori je Senj - máte skúsenosti ako to tam vyzerá? Ďakujem.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    dobrak800 Pozri príspevok
    Zdravím, tento rôk pôjdem s priateľkou autom do chorvátska, do Brely na deväť dní a po ceste späť by sme chceli zájsť na Plitvické jazerá (ubytovať sa niekde v okolí na jeden alebo dva dni). Kde je dobré ubytovať sa a čo cca orientačne stojí ubytko? Pozeral som, že najbližšie mestečko, teda asi dedina pri mori je Senj - máte skúsenosti ako to tam vyzerá? Ďakujem.
    Bola som v Senj - na vylete /byvali sme v Crikvenici/, a je tam naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherne. Tento rok sa chystam priamo tam na cely pobyt.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    dobrak800 Pozri príspevok
    Zdravím, tento rôk pôjdem s priateľkou autom do chorvátska, do Brely na deväť dní a po ceste späť by sme chceli zájsť na Plitvické jazerá (ubytovať sa niekde v okolí na jeden alebo dva dni). Kde je dobré ubytovať sa a čo cca orientačne stojí ubytko? Pozeral som, že najbližšie mestečko, teda asi dedina pri mori je Senj - máte skúsenosti ako to tam vyzerá? Ďakujem.
    A čo takto použiť vyhľadávanie?:

    http://www.porada.sk/t132968-plitvicke-jazera.html

    Témy som spojil.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.