Zavrieť

Porady

.lnk otvaranie suboru

Ahojte. Chcel by som vas poprosiť o radu. Mam podobný problém ako http://www.porada.sk/archive/index.php/t-163324.html . cez skype mi prišiel od známeho obrázok ktorý mal podla všetkého príponu .lnk. Napísalo mi že vybrať program pre otvorenie súboru a ja som dal Adobe reader.. od tej doby sa mi všetky ikony na ploche teda programy na ploche a v štarte zmenili na ikonu Adobe a otvárajú sa v tomto programe . nevedel som čo ďalej tak som resetol pc a nič .. potom ma napadlo že ho odinštalujem a heureka pomohlo to všetko malo svoje otváranie. Až dnes po týždni som potreboval otvoriť pracovne listy v pdf. Tak som stiahol Adobe .. a znova sa to stalo. tak som to spravil tak isto ale v inom programe a ten som odstránil .. a nič nevrátilo sa to len ked klikne na ten odkaz tak sa zobrazí v čom ho mam otvoriť- zoznam programov. Za radu dakujem a snad nebude treba preinštalovať system.
Bez názvu.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Klik pravým tlačidlom myši na súbor. Otvoriť v programe, zvoliť predvolený pre tento typ súborov.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jozef1995 to je ten problem že ja neviem v akom programe s to ma otvarať .. ktory mam dať predvoleny
    misoft obrázky sa vždy otvárajú v niektorom z grafických prehliadačov - Irfan View, XnView a pod. Ak ich máš, stačí potom určiť, že obrázky sa budú otvárať týmto programom a je to. Dokonca aj Win má svoj prehliadač Windows Media Gallery, alebo Windows Photo Gallery.
    jozef1995 ale to neboli obrazky. to bola ikona .. ale už to mam spravene
      zbaliť

    .lnk otvaranie suboru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.