Zavrieť

Porady

bulharsko Primorsko hotel Gardenia

Ahoj poraďáci Bol niekto v tomto hoteli na dovolenke? Rada si prečítam vaše názory a postrehy o tomto hoteli a letovisku Máme už zaplatenú dovolenku Vopred Vám ďakujem
Naposledy upravil janajaku1 : 19.01.10 at 08:44 Dôvod: zle zadané mesto
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Laco-monter Pozri príspevok
    V Bulharsku
    Nedalo sa mi to odoslať ,ale ked zverejníš svoju mailovú adresu,tak Ti svoje dojmy z Primorska pošlem priamo na mail,skopiroval som svoj prispevok do svojej mailovej schránky.

    janajaku1 je offline (nepripojený) janajaku1

    janajaku1
    bohužiaľ nechce mi zobraziť mailovú adresu nakoľko mám málo príspevkov na porade Ak môžeš zverejni mi ty svoju a ja ti odpíšem

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    janajaku1 Pozri príspevok
    bohužiaľ nechce mi zobraziť mailovú adresu nakoľko mám málo príspevkov na porade Ak môžeš zverejni mi ty svoju a ja ti odpíšem
    kocirka@centrum.sk

    mildo1 je offline (nepripojený) mildo1

    servisný technik výťahov mildo1
    Ahoj,toto je mimo tému ale snáď pre akú takú predstavu. V Primorsku som bol v hoteloch Meteora, Shurelovi - toto fakt odporúčam a ešte na 2 súkromných privátoch. Môj názor je že Primorsko vzhľadom k veľkosti svojich pláží má svoje najlepšie časy za sebou. totižto pláže sa nedajú natiahnuť a vzhľadom k neustálej výstavbe hotelov sa stali absolútne preplnené. Chodievame autami asi 10 ľudí a v Primorsku sme chodili na tú živkovovú( či žukovovú ) pláž ktorá je trocha ďalej od mesta ale posledný rok aj tam nátresk hlava na hlave. Takže tak.

    janajaku1 je offline (nepripojený) janajaku1

    janajaku1
    tak už máme za sebou dovolenku v Prímorsku hotel Gardenia Boli sme veľmi spokojní aj s plážami ( severnou aj južnou ) a taktiež aj s hotelom , ktorý bol čistý, pohodlný , s bazénom,ktorý sme patrične využívali po návrate z mora( hlavne decká) V bazéne sa mohlo kúpať až do večera takže sme si vody užili až až Stravovali sme sa po reštauráciách a dalo sa to zvládnuť Záleží od náročnosti dovolenkára Prímorsko ako mesto sa nám páčilo Bola to vydarená dovoleka Ak chce niekto niečo vedieť bližšie rada odpoviem

    bulharsko Primorsko hotel Gardenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.