Zavrieť

Porady

ZUNO ucet- ake mate skusenosti?

Dobry. Chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti so Zuno uctom, a ci je fakt za 0eur? Zacinam podnikat a tak rozmyslam otvorit si osobitny ucet na podnikanie v Zuno. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    Zuno má dva účty účet a účet plus... ten plus je za poplatok obyčajný je za nula eur, pokiaľ sa nevyužívajú iné služby napr. výbery z bankomatov, alebo sms notifikácie o pohybe na účt.. pokiav však viem... v zune sa dá otvoriť účet len na fyzickú osobu nie na IČ... možno ak skúsiš FIO banku tak budešs pokojnejšia... tiež je za nula eur pre právnicke osoby....

    sascha55 je offline (nepripojený) sascha55

    sascha55
    mam velmi dobre skusenosti s uctom v Zuno a vrelo odporucam - vedenie uctu je zdarma - je to pre fyzicke osoby, nepodnikatelov; pod hlavnym uctom je mozne mat aj dva sporiace podpucty, tie su tiez zadarmo, plati sa iba pri vybere z bankomatu - v pripade ze viac potrebujes vyberat z bankomatov tak sa oplati si zaplatit balik osobny ucet (cca 5 eur mesacne) a mas tie vybery v bankomatoch tatrabanky nad 50 eur zdarma. platobna karta je samozrejme zdarma, zdarma je platba touto kartou.
    pre podnikatelov je zadara fio banka (ma 3 pobocky na slovensku, BA, KE a este jedno mesto, inac sa to da riesit cez CSOB - vklady a pod, resp cez CSOB je to vyhodnejsie ako cez inu banku)

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    sascha55 Pozri príspevok
    mam velmi dobre skusenosti s uctom v Zuno a vrelo odporucam - vedenie uctu je zdarma - je to pre fyzicke osoby, nepodnikatelov; pod hlavnym uctom je mozne mat aj dva sporiace podpucty, tie su tiez zadarmo, plati sa iba pri vybere z bankomatu - v pripade ze viac potrebujes vyberat z bankomatov tak sa oplati si zaplatit balik osobny ucet (cca 5 eur mesacne) a mas tie vybery v bankomatoch tatrabanky nad 50 eur zdarma. platobna karta je samozrejme zdarma, zdarma je platba touto kartou.
    pre podnikatelov je zadara fio banka (ma 3 pobocky na slovensku, BA, KE a este jedno mesto, inac sa to da riesit cez CSOB - vklady a pod, resp cez CSOB je to vyhodnejsie ako cez inu banku)
    suhlasim so vsetkym, len ta poopravim v tom, ze je mozne mat 2 druhy sporeni, nie len 2 sporenia
    sporeni je mozne mat az 10 http://www.zuno.sk/produkty/sporenie/

    Teoria je offline (nepripojený) Teoria

    Teoria
    Má účet bez poplatku a tam to končí. Po pol roku testovanie som sa rozhodol požiadať o úver. Cca po týždni mi zavolali , že úver mám schválený. Poslali mail a tam ma čakalo prekvapenie vo forme 50% nárastu úrokov oproti reklame v kampani. Je to obyčajná banka v ktorej ponúkajú štandardné bankové služby a za všetko si dajú zaplatiť. Keďže majú málo pobočiek troch je sťažená komunikácia ak sa vyskytne problém. Zhrnuté a podčiarknuté platí prvá veta.

    ZUNO ucet- ake mate skusenosti?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.