Zavrieť

Porady

Uctovnicky softver v SK aj ENG

Zdravim!
Hladam pre nasu firmu kvalitny uctovnicky softver ktory by bol dostupny v slovenskom aj anglickom jazyku.
Softver musi zvladat aspon 7 naraz pripojenych uzivatelov a mat dobry import/export dat, najma z/do excelu.

Dakujem za kazde odporucanie!
Naposledy upravil vhyyd : 18.05.11 at 11:53 Dôvod: typo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    money je aj v anglickom jazyku? na ich stranke som zial nenasiel o tom info?(len som zvedavy)

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    vhyyd Pozri príspevok
    Zdravim!
    Hladam pre nasu firmu kvalitny uctovnicky softver ktory by bol dostupny v slovenskom aj anglickom jazyku.
    Softver musi zvladat aspon 7 naraz pripojenych uzivatelov a mat dobry import/export dat, najma z/do excelu.

    Dakujem za kazde odporucanie!
    K Pohode SQL v slovenčine sa dá dokúpiť anglické rozhranie. S uvedeným počtom používateľov naraz pracujúcich nie je problém, má zapracovaných veľa možností na import a export v rámci svojho rozhrania, prípadne sa dajú riešiť veci na mieru.

    Atreides je offline (nepripojený) Atreides

    Atreides
    Pidgey Pozri príspevok
    money je aj v anglickom jazyku? na ich stranke som zial nenasiel o tom info?(len som zvedavy)
    Money S3 nie. Money S4 a Money S5 ano.

    Mokosvan je offline (nepripojený) Mokosvan

    Mokosvan
    Potrebujes, aby cely softver bol v anglickom jazyku alebo ti stacia vystupne zostavy v anglictine?

    Uctovnicky softver v SK aj ENG

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.