Zavrieť

Porady

email - výhra

Dobrý večer poraďáci,
ráda by som sa spýtala, čo je to za blbosť. A hneď aj vysvetlím - prišla mi správa emailom že som víťazom 500.000,00 GBP British International E-mail lotérie. A chcú odomňa meno, adresu, tel. číslo, povolanie. To je zasa nejaká kravovina čo oblbuje ľudí? Aby sa niekto na druhom zasa finančne nabalil? Bola by som rada keby mi niekto napísal, čí aj vy máte s takýmto niečim skúsenosť. Díky moc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Nereaguj, správu vymaž.

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    JANULA999 Pozri príspevok
    Dobrý večer poraďáci,
    ráda by som sa spýtala, čo je to za blbosť. A hneď aj vysvetlím - prišla mi správa emailom že som víťazom 500.000,00 GBP British International E-mail lotérie. A chcú odomňa meno, adresu, tel. číslo, povolanie. To je zasa nejaká kravovina čo oblbuje ľudí? Aby sa niekto na druhom zasa finančne nabalil? Bola by som rada keby mi niekto napísal, čí aj vy máte s takýmto niečim skúsenosť. Díky moc.
    Želám pekný večer. Tiež mi už viac krát prišiel podobný email, automaticky som ho vymazala.

    Lumila je offline (nepripojený) Lumila

    Lumila
    Môjmu manželovi tiež prišiel email tohto znenia. Pobavili sme sa, keď čítal, že má napísať svoje meno, adresu... a tiež email. Ale práve jeho email-ová adresa vyhrala tých 500000GBP. Zaujímavé,že?

    monika74 je offline (nepripojený) monika74

    monika74
    mne je podozrivá každá správa/e-mail o tzv. výhre ak som si vedomá, že som sa žiadnej súťaže, lotérii a podobných záležitostí nezúčastnila....zvlášť by mi bolo divné, ak by sa jednalo o nejakú lotériu o ktorej som v živote nepočula
    Naposledy upravil monika74 : 24.02.10 at 10:03 Dôvod: oprava preklepu

    hrnco je offline (nepripojený) hrnco

    hrnco
    oni ti take nieco poslu, kto sa chyti, a potom zacnu take a take poplatky pytat, netreba si to vsimat, a hlavne zahranicne maily. Tiez sa mi to prarkrat stalo a poznam aj ludi, ktori za vidinou nerealnych penazi prisli o tie svoje :-/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.