Zavrieť

Porady

návrh pre Richarda

Tak ako uzrelo svetlo sveta tlacitko SUHLASIM, tak by mohlo vedla seba dostat dvojicku: NESUHLASIM

Ja by som osobne tlacitko NESUHLASIM pouzila asi castejsie ...
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

porfin je offline (nepripojený) porfin

porfin
No tlačítko NESÚHLASÍM síce nie je zlý nápad, ale keď niekto má iný názor asi nestačí stlačiť "NESÚHLASÍM", ale bolo by dobré k tomu napísať prečo ...teda svoj názor a o tom vlastne táto PORADA je.

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku durisovad
porfin
No tlačítko NESÚHLASÍM síce nie je zlý nápad, ale keď niekto má iný názor asi nestačí stlačiť "NESÚHLASÍM", ale bolo by dobré k tomu napísať prečo ...teda svoj názor a o tom vlastne táto PORADA je.
S tymto plne suhlasim, lebo ved si predstavte, ze v jednej odpovedi bude rovnaky pocet suhlasov aj nesuhlasov - a co ten chudak zadavatel si z toho ma vybrat? Ak nesuhlasim, napisem preco a poviem na vec svoj nazor. Veru o tom je tato PORADA, aby sme na problem nasli nejake prijatelne a spravne riesenie.

hron je offline (nepripojený) hron

hron
Niekde som udelil prvy a (zatial posledny suhlas) vcera ci predvcerom. Za svet si neviem spomenut kde. A tak neviem zistit, ci som zostal osamoteny, ci nie.

Aby som len tak netrepal ( a cvicil autocenzuru opravou prispevkov), tak toto mi vyhodil vyhladavac z profilu na moju pokornu ziadost na spristupnenie informacii.
Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.

Vyzera to, ze zakon 211/2000 tu nefunguje :-)

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku durisovad
hron
Niekde som udelil prvy a (zatial posledny suhlas) vcera ci predvcerom. Za svet si neviem spomenut kde. A tak neviem zistit, ci som zostal osamoteny, ci nie.



Aby som len tak netrepal ( a cvicil autocenzuru opravou prispevkov), tak toto mi vyhodil vyhladavac z profilu na moju pokornu ziadost na spristupnenie informacii.
Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.


Vyzera to, ze zakon 211/2000 tu nefunguje :-)
Tento oznam sa objavil uz viackrat aj mne, napr. ked som si chcela pozerat najnovsie prispevky. A neviem, preco. A tiez neviem, aku inu formulaciu by som mala zadat, ved som klikla na hornu listu.

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
hron
Niekde som udelil prvy a (zatial posledny suhlas) vcera ci predvcerom. Za svet si neviem spomenut kde. A tak neviem zistit, ci som zostal osamoteny, ci nie.

Aby som len tak netrepal ( a cvicil autocenzuru opravou prispevkov), tak toto mi vyhodil vyhladavac z profilu na moju pokornu ziadost na spristupnenie informacii.
Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.

Vyzera to, ze zakon 211/2000 tu nefunguje :-)
1. V profile to ukaze prispevky v ktorych si dostal súhlas, nie ktorým si dal súhlas...
2. Táto téma o nesúhlasoch tu už bola... takže sa radšej rozdiskutujme tam kde bola...
3. Vzhľadom na bod 2 to tu uzatváram

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.