Zavrieť

Porady

Zabezpečovacia technika,kamerové systémy

Má niekto skúsenosti s montážami zabezpečovacích bezpečnostných systémov / kamerové systémy /? Firma chce rozšíriť podnikanie v tejto oblasti. Pracovníci sú pred školením a ja neviem, čo všetko k tomu treba / povolenia, certifikáty, registrácie... a pod./ Viažu sa na to špeciálne zákony a predpisy, aby mohla firma tieto služby poskytovať?
Naposledy upravil Beba : 22.09.05 at 10:57
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Môj manžel začal teraz montovať zabezpečovačky a nepotreboval k tomu
    nič. Má to v živnosti tak to robí. Bol na nejakých konzultáciách u firmy
    od ktorej berie kamery aj zariadenie a toť vsjo

    Beba je offline (nepripojený) Beba

    Beba
    Niekde som počula, že by sme mali mať "odobrenie" MV SR. Nemám ani potuchy, či je to pravda. Písala som meil na MV SR a nik sa neozval. Do činnosti si to samozrejme firma pridá.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Beba
    Má niekto skúsenosti s montážami zabezpečovacích bezpečnostných systémov / kamerové systémy /?
    Čo sa týka pracovníkov, nie je od veci ich prehlásenie o mlčanlivosi a taktiež výpis z reg.trestov.

    Beba je offline (nepripojený) Beba

    Beba
    To mi bolo jasné hneď. To sa vyrieši v zmluve. Výpis má každý pracovník od nástupu do zamestnania. Myslím, že to netreba obnovovať / a ak ano, nevidím v tom problém /.

    Beba je offline (nepripojený) Beba

    Beba
    Toto je jedna z odpovedí na moju otázku . Prikladám v prílohe. Aspoň človek vie, čo má ďalej robiť. Ďakujem všetkým, ktorí sa mi snažili pomôcť.

    ANNA je offline (nepripojený) ANNA

    ANNA
    Ide o koncesovanú živnosť a presný názov a §:

    Zákona č. 455/1991 Z.z. v znení neskorších predpisov Prevádzkovanie technickej služby na ochranu majetku a osôb podľa zákona č. 379/1997 Z.z., § 3 písm. d), zákona vývoj, výroba, predaj, projektovanie, montáž, údržba, revízia a opravy zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov slúžiacich na ochranu majetku a osoby pred neoprávnenými zásahmi vrátane systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a prejavu osoby v objekte a v jeho okolí.
    Najvrv treba požiadať MV SR o súhlas na prevádzkovanie tejto činnosti.

    Beba je offline (nepripojený) Beba

    Beba
    Díky Anna, idem najskôr čítať ten zákon a potom hurá, nech žije behanie po úradoch.

    Zabezpečovacia technika,kamerové systémy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.