Zavrieť

Porady

doklad o reklame

dobry den, mam jeden sukromny web, ktory laka mnohe firmy inzerovat prave na mojej stranke. problem je vsak v tom ze oni potrebuju doklad o tom ze tam ta reklama je, ja im vsak tento doklad nemam ako vystavit kedze stranka je v podstate len ako osobna. da sa s tym nieco robit? mam si zalozit zivnost alebo akym sposobom sa mam dohodnut s danou firmou? poradte mi prosim
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dusanpetras je offline (nepripojený) dusanpetras

    dusanpetras
    Napadajú ma dve veci:
    1. možno máte nejaké náklady súvisiace s prevádzkou - možno by to firma mohla preplatiť, keď im predložíte svoje náklady (napríklad za prevádzku hostingu, registrátora, alebo programátora, ak to nie ste práve Vy :-) )
    2. čo tak formou príkaznej zmluvy - firma to môže na daňové účely predložiť tak, že Vám prikázala niečo spraviť a za to Vám pošle peniaze. Na zmluve môže podľa mňa byť uvedené, že ste vykonávali nejaké služby s tvorbou ich webu.
    Príkazná zmluva je nenáročná forma vzťahu (napríklad tak pracujú rozhodcovia na futbalových zápasoch ) Predpokladám, že forma bude aj tu na Porade.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.