Zavrieť

Porady

certifikát NM/PN

Dobrý deň,
neviem či som správne zaradila svoju otázku, ale potrebujem poradiť ohľadne jazykovej školy. Chcem sa prihlásiť do jazykovej školy a urobiť si certifikát. Potrebovala by som vedieť Vaše názory na Inštitút jazykov a vzdelávania, prípadne Vás prosím o radu kde v Novom Meste nad Váhom prípadne v Piešťanoch môžem absolvovať kurzy (najlepšie večerné, prípadne víkendové) a ukončiť ich certifikátom.
Vopred ďakujem za rady
(doplňujúce údaje: maturovala som z anglického jazyka,tak potrebujem sa posunúť len na vyššiu úroveň pre certifikát)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mamina jana je offline (nepripojený) mamina jana

    mamina jana
    práveže to tam nie je napísané, len si spomínam, že naša pani profesorka niečo hovorila o B1 tesne pred maturitami

    19empty19 je offline (nepripojený) 19empty19

    19empty19
    A chcela by si originál certifikát alebo len osvedčenie? Osvedčenie mám, ale maturite sa vyrovná certifikát. U nás sa stále uvažuje o certifikáte City & Guilds, lebo skúška neobsahuje gramatiku (len rozprávanie, písanie, počúvanie a čítanie).

    mamina jana je offline (nepripojený) mamina jana

    mamina jana
    Práveže preto som sem aj zadala tému, dohovoriť sa viem, len sa mi jedná o to, čo uznávajú u nás firmy. V podstate to potrebujem do životopisu, čo mi už hádam pomôže prejsť prvou etapou výberového konania. Taktiež by som Vás poprosila aj o nejaké recenzie na Inštitút jazykov a vzdelávania.

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    19empty19 Pozri príspevok
    A B1 alebo B2 ?
    Maturity su (alebo boli) z urovne A (zodpoveda B2), B (zodpoveda B1) a vraj aj C (asi A2). Certifikaty of University of Cambridge by predsa mali uznavat, vsak ich uznava cely svet.

    19empty19 je offline (nepripojený) 19empty19

    19empty19
    mamina jana Pozri príspevok
    Práveže preto som sem aj zadala tému, dohovoriť sa viem, len sa mi jedná o to, čo uznávajú u nás firmy. V podstate to potrebujem do životopisu, čo mi už hádam pomôže prejsť prvou etapou výberového konania. Taktiež by som Vás poprosila aj o nejaké recenzie na Inštitút jazykov a vzdelávania.
    My sme sa to pýtali a všeobecne nám profesor povedal, že vo svete je uznávanejší certifikát, ale na slovensku je to stále maturita (mne povedal, že aj osvedčenie si mám napísať do životopisu a keď budem mať aj certifikát, tak aj ten).

    19empty19 je offline (nepripojený) 19empty19

    19empty19
    Slayer666 Pozri príspevok
    Maturity su (alebo boli) z urovne A (zodpoveda B2), B (zodpoveda B1) a vraj aj C (asi A2). Certifikaty of University of Cambridge by predsa mali uznavat, vsak ich uznava cely svet.
    Asi viem, čo myslíš (s bratrancom sme sa o tom hádáli). My to teraz voláme maturita z úrovne B2 alebo B1. Neviem, ako sa to píše oficiálne na papier, lebo (myslím), že na certifikát ti napíšu niečo také, že B2 Upper intermediate...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.