Zavrieť

Porady

Exotika máj/jún pocasie

Chcela by som sa opytat ci niekto bol v nejakej exotickej krajine na prelome maj/jun, nakolko planujeme svadobnu cestu a nie sme si isty s pocasim. Chceli by sme ist niekde ako Maledivy, Mauricius, resp Dominikanska republika, Sri lanka.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BOND je offline (nepripojený) BOND

    BOND
    Ak chceš istotu dobrého počasia tak sa musiś vybrať niekam na juh pod rovník /napr.Bali/nakoľko na sever od rovníka všade hrozia dažde.Ale nieje to až také hrozné. bol som v takom období už aj v Thajsku na Maledivách a Dominikánskej-juh/Punta cana/ a pršalo asi 3x za 2 týždne.Preto sú v mesiacoch máj a jún najvýhodnejšie ponuky last minute./ako príklad uvádzam Dominikánsku ,hotel LTI beach resort 4*, ja som tam bol 2 týždne all inclusive jún 2006 za 1.100 Eur/osoba a normálne to stojí aj 1.700 Eur.Je to super hotel na Bavaro beach a all inclusive funguje nonstop 24h!!!/Šťastnú cestu.
    Naposledy upravil BOND : 16.01.08 at 06:26

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Ja osobne odporúčam ostrov Bora Bora aj keď som tam nebol. Na Seychely sa chodí práve v takomto období. Sú dokonca cestovky, ktoré Ti spravia svadobnú cestu. Pozri www.seychely.cz
    Samozrejme už je potrebné rátať zo šesťmiestnou cifrou.....

    Pri krajine, ktorá je v podstate na rovníku by som sa nebál o počasie, skôr sa priprav na vyššie teploty ako u nás.
    Naposledy upravil Braňo : 15.01.08 at 09:34

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Pozor na obdobie dazdov.
    Uschne to sice za 5 minut, ale inac moze velmi prekvapit...

    Zvazte si, ci chcete byt zavreti v nejakom resorte, alebo nie.

    Tiez cas straveny v lietadle. Pre niekoho to moze byt problem byt 10 hodin na palube.

    Divy sa lietaju aj z Viedne cez Qatar a potom este taxikmi, co tiez moze zavazit (odkial poletite).

    Tak ci tak, enjoy .

    Exotika máj/jún pocasie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.