Zavrieť

Porady

Okamžita vypoved

Zdravím po strednej škole som nastúpil do prace kde ešte stále pracujem ale po roku som sa rozhodol isť na vysokú školu tak som podal prihlášku a bol som aj prijatý . Hneď po doručení rozhodnutia o prijatí na vš. som to oznámil zamestnávateľovi a chcel sa dohodnúť na ukončení prace k 31.7. aby som sa mohol na školu dobre pripraviť . Lenže on stým nesúhlasil a povedal že inač ako s dvoj mesačnou výpovednou dobou mi výpoveď nedá lenže ta bi končila na konci septembra a to ja už potrebujem bit v škole a pracovná zmluva mi konči až koncom októbra . Tak bi som chcel vedieť aké sú moje možnosti .

za rady vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ONdrejPP Pozri príspevok
    Zdravím po strednej škole som nastúpil do prace kde ešte stále pracujem ale po roku som sa rozhodol isť na vysokú školu tak som podal prihlášku a bol som aj prijatý . Hneď po doručení rozhodnutia o prijatí na vš. som to oznámil zamestnávateľovi a chcel sa dohodnúť na ukončení prace k 31.7. aby som sa mohol na školu dobre pripraviť . Lenže on stým nesúhlasil a povedal že inač ako s dvoj mesačnou výpovednou dobou mi výpoveď nedá lenže ta bi končila na konci septembra a to ja už potrebujem bit v škole a pracovná zmluva mi konči až koncom októbra . Tak bi som chcel vedieť aké sú moje možnosti .

    za rady vopred ďakujem
    Skoro vysokoškolák a bi s mäkkým i? Ale k podstate, ak zamestnáv. s dohodou nesúhlasí, ostáva jedine podať výpoveď. Inú možnosť nemáš.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.