Zavrieť

Porady

Aj toto je slovenská kultúra

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Len pre silné žalúdky. Fuj, toto som si nemyslel, že je verejne možné toľkých pourážať, pán porotca

Naposledy upravil Dav : 10.05.11 at 09:23
Usporiadat
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Len tak na 50%.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

erzet Pozri príspevok
Len pre silné žalúdky. Fuj, toto som si nemyslel, že je verejne možné toľkých pourážať, pán porotca

a čo keď má pravdu??? Lebo Mázikovej, Šmajdovi, Judíniovej to fakt j...e...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Sú štáty, kde sa na javiskách za takéto výrazy platí pokuta. Hold, predsa sme ešte ďaleko. Veď pravdu nemôžeš povedať, ani tu, na porade. Ak dáš nevhodné, neužitočné tak sa ti to vráti. Stalo sa mi to, tu. Tu ide iba o to ako to povedať/povedal/zaspieval. Tak isto to je môj iba názor na Rytmusa, ako Tvoj na menovaných spevákov. Preto ich, ale nebudem urážať. Tiež som mohol povedať, že Rytmusovi to..., a ďalej sa tlieska.
Naposledy upravil erzet : 14.04.11 at 09:53
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ježíš matko, erzetko- zasa nebuď taký precitlivený...

A s tou pokutou to nieje až tak pravda- ešte si asi nepočul Notorious-a Big, 2 pac , a pod...


0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Som, na takéto výrazy
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Napísal som, sú štáty, nie, že všetky štáty.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Erzetko, za názor som ešte nikdy nikomu nevhodné a neužitočné nedal a ani nedám a ja rytmusa tiež nemusím, lebo sú aj lepší od neho, a navyše je už moc na moj vkus komerčný- len som chcel povedať, že v niečom má pravdu...-a aj v superstar povie , čo si myslí a nebude sa silou mocou hrať na sladkého...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 14.04.11 at 10:06
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Tak to tam potom je načo, nevhodné, neužitočné?
Už som skončil, musím si presadnúť, lebo nás niekto iný rozsadí.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Erzet, súhlasím s Tebou. To nie je ani nekultúra, ani recesia, ani žart. To je zmes sprostoty, primitívnosti a absolútneho nedostatku invencie. Nepočítala som to, ale ak rytmus použil 15 rôznych slov v tej znôške hlúposti(okrem mien oj...ných), tak to je viac, ako sa od neho dá očakávať. Ako porotca nevie dať dohromady jednu súvislú vetu. Čo už len ten chce hodnotiť??? Možno nohy, ruky a ... dievčat. Keby mal 15 rokov, tak nad tým mávnem rukou a považujem za výplod mladého rebela. Lenže aj Beatles boli vo svojom čase rebeli a ich hudbu a texty je radosť počúvať aj dnes. To je však iný level. Oni boli-sú šľachtici hudby a toto je spodina.
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Hodnotí ako hodnotí,ale my pripada úplne smiešný že raz sa hra vulgarizmami na tvrdasa a inokedy sa navlečie do ružovej mikiny, prípadne spieva detskú riekanku v reklame.http://skandaly.blogspot.com/2011/01...op-rytmus.html
0 0
dumap dumap

dumap je offline (nepripojený) dumap

erzet súhlasím s tebou, teraz som to počula prvýkrát, je to strašné. to už nechutné vulgarizmy budeme považovať za umenie? ale decká sa na to chytia, lebo je to cool a rytmus bude zarábať na hlúposti detí a nezrelých mladých. a televízia ho ešte ako "vzor" dá účinkovať do šou, ktorú väčšinou sledujú mladí. to, že si o našich prominentoch každý myslíme svoje a nie vždy sú ich činy na chválenie, ešte ich preto nemusíme takto verejne urážať. ja túto hudbu nemusím, aj preto lebo sa tam väčšinou spieva - hovorí o nechutnostiach.
4 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Petra Nová Pozri príspevok
Erzet, súhlasím s Tebou. To nie je ani nekultúra, ani recesia, ani žart. To je zmes sprostoty, primitívnosti a absolútneho nedostatku invencie. Nepočítala som to, ale ak rytmus použil 15 rôznych slov v tej znôške hlúposti(okrem mien oj...ných), tak to je viac, ako sa od neho dá očakávať. Ako porotca nevie dať dohromady jednu súvislú vetu. Čo už len ten chce hodnotiť??? Možno nohy, ruky a ... dievčat. Keby mal 15 rokov, tak nad tým mávnem rukou a považujem za výplod mladého rebela. Lenže aj Beatles boli vo svojom čase rebeli a ich hudbu a texty je radosť počúvať aj dnes. To je však iný level. Oni boli-sú šľachtici hudby a toto je spodina.
Môj brat, neberúc do úvahy text, to zhodnotil: ten sa musel namakať pokiaľ to zložil. Už ozaj howg
Naposledy upravil erzet : 14.04.11 at 11:26
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Suhlasim s vami, ze ta pesnicka s kulturou moc spolocne nema.

Ale zoberme si to z druhej strany. Komu z mladych podnikatelov, ci tych mladych spevakov ktorych mame plne media sa podari prist na trh s niecim, co mu vynasa "takzke love" ?
Nuz, vychytal to, chalanisko! Biznis je biznis
3 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Splnil spolocensku objednavku. :-)
0 0
Laguna13 Laguna13

Laguna13 je offline (nepripojený) Laguna13

Milované Božie dieťa
Rozčuľuje ma, že vždy znovu má biznis vyššiu váhu ako mravnosť našich detí - budúcnosť národa. Ja svoje deti usmerňujem ako viem, ale v období puberty - vzdoru proti každej autorite aj tak deti robia opak toho, čo chcú ich rodičia a často si práve vtedy veľmi ublížia. A naše média im k tomu hojne napomáhajú. Z toho mi je veľmi, veľmi smutno.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
http://www.porada.sk/1718075-post1144.html
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Opat spolocenska objednavka.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Akože ja Vás nechápem, akože fakt si nezastávam rytmusa, lebo je to obyčajný frajer a nepáči sa mi- ale však predsa toto tu bolo už v 60-tych rokoch, ked to začali Ivan Krajíček, Marián Labuda a Zorka Kolínska a boli to ovela tvrdšie texty- tak neviem, prečo akurát rytmusa máte v zuboch...








zrazu aká moralizácia...
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

A vysvetlím ako to bolo- natáčalo sa vydanie silvestra a pomimo nahrali tieto skladby a niekto to vyniesol von, kedže to oficiálne nebolo schválene príslušnými orgánmi,tak sa to aj vyšetrovalo - totiž, vtedy každá pieseň musela byť schválená- no vtedy sa nenašiel ten kto to vyniesol von...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

arizona Pozri príspevok
Suhlasim s vami, ze ta pesnicka s kulturou moc spolocne nema.

Ale zoberme si to z druhej strany. Komu z mladych podnikatelov, ci tych mladych spevakov ktorych mame plne media sa podari prist na trh s niecim, co mu vynasa "takzke love" ?
Nuz, vychytal to, chalanisko! Biznis je biznis
Presne tak, on na tejto skladbe zarobil toľko čo my na Porade všetci dokopy vrátane richarda a vrátane p. Mihála za týždeň - ďalej má na youtube 1.600.000 videní-opakujem 1.600.000 !!!
A zasa no, tomu Rochňakovi fakt dlhé roky zašibáva, tak prečo to nepovedať priamo a rovno...
Opakujem, nemám ho rád, a zasa ani nejaký Robo Papp, Zuzana Smatanová a Jadranka- to tiež niesú bohvieakí kvalitní umelci...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 14.04.11 at 19:50
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať