Zavrieť

Porady

ICQ

AHojte,


zaujima ma na akom principe funguje ICQ. Musi sa stiahnut z netu? To by asi sef zistil, ze si pisem cez icq, aj ked niekedy pracovne :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Armola je offline (nepripojený) Armola

    Armola
    ali
    AHojte,


    zaujima ma na akom principe funguje ICQ. Musi sa stiahnut z netu? To by asi sef zistil, ze si pisem cez icq, aj ked niekedy pracovne :-)
    Mozno budem vyzerat dost sprosto ale co to vlastne je???

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Armola
    Mozno budem vyzerat dost sprosto ale co to vlastne je???
    nejaký špeciálny chat (to neni chybná chata ), len som takisto z neho jeleň, práve som sa zaregistrovala, aj číslo mi pridelili - aha takéto: 208931738 , trúbia tam na mňa zo zaoceánskeho parníka a nieviem vôbec čo s tým ďalej Včúľ budte šeci múdri! takému doteraz icq ignorantovi vysvetlite čo a jako!!!

    Lenka je offline (nepripojený) Lenka

    som "blazniva" baba, milujuca zivot a svoju rodinku:))))) ...viac Lenka
    Lubi, napisala som ti na icq, ale kedze mas "autorizaciu"- chatovat iba po tvojom povoleni, mala by ti dolu na liste blikat taka cervena "fajka", tak ak si na to kliknes, tam ma mozes autorizovat a pridat do kontaktlistu, tak isto si aj ty mozes ludi na icq vyhladavat, ak poznas nick, alebo meno alebo icq cislo...

    Lenka je offline (nepripojený) Lenka

    som "blazniva" baba, milujuca zivot a svoju rodinku:))))) ...viac Lenka
    Treba stiahnut soft z netu, ale ked si aj v praci na porade, tak si to sef ani nevsimne.......my vo firme na tom ficime vsetci, je to super komunikacia aj pracovna, nemusim obvolavat kolegov na pobockach, ale im napisem

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    http://www.download.com/ICQ-5/3000-2...=dl&tag=button
    takže tu je link na ICQ...
    stlačiť DOWNLOAD NOW...
    a stiahne sa VÁM súbor
    ten treba nainštalovať..pridelia Vám číslo...pod ktorým budete vystupovať..
    ak niekto neviem presne..čo robiť nech sa ozve..pridám sem potom návod...ale najprv by som ho musela urobiť

    syamlee je offline (nepripojený) syamlee

    syamlee
    Hlinkovx
    http://www.download.com/ICQ-5/3000-2...=dl&tag=button
    takže tu je link na ICQ...
    stlačiť DOWNLOAD NOW...
    a stiahne sa VÁM súbor
    ten treba nainštalovať..pridelia Vám číslo...pod ktorým budete vystupovať..
    ak niekto neviem presne..čo robiť nech sa ozve..pridám sem potom návod...ale najprv by som ho musela urobiť
    Je to dobry programik ... len to že veľa ľudí ho už opúšťa pretože nemal telefonovanie. V poslednej verzii to už napravil.... veľa mojich známych prešlo na Skype a ja s nimi.... Telefonovanie zadara do celeho sveta... a da sa volať aj na pevné linky a mobily v zahraničí neporovnateľne lacnejšie.... Ak môžem odporúčam aj Skype... a je aj jednoduchší....

    petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

    :-) petra:-)
    syamlee
    Je to dobry programik ... len to že veľa ľudí ho už opúšťa pretože nemal telefonovanie. V poslednej verzii to už napravil.... veľa mojich známych prešlo na Skype a ja s nimi.... Telefonovanie zadara do celeho sveta... a da sa volať aj na pevné linky a mobily v zahraničí neporovnateľne lacnejšie.... Ak môžem odporúčam aj Skype... a je aj jednoduchší....
    Úplne súhlasím so syamlee.

    elusion je offline (nepripojený) elusion

    elusion
    Ak mate "zakazane" pouzivat ICQ v praci a pouzivate ho, dajte si pozor, pretoze komunikaciu cez ICQ mozno lahko zistit. Ci uz komunikujete cez lokalne nainstalovany program, alebo cez web. Zvladne kazdy admin siete. To iste plati aj pre ostatne online messengery.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.