Zavrieť

Porady

Víkendové pobyty cez CK

Ahojte! Nemáte niekto dobrý typ na vikedový pobyt cez CK - môže byť Slovensko, prípadne blízke mestá EÚ, (kam sa dá ísť na obč.preukaz)?
Alebo bez CK nejaké konkrétne akcie, či program od 29.8.do 1.9.2008. Chceli by sme ešte využiť voľné dni.Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Libusa je offline (nepripojený) Libusa

    Libusa
    skús zadať do vyhľadávača Slovensko last minute nájdeš keď zadaj dĺžku pobytu menej ako 5 dní. Sú tam zájazdy aj do Rakúska, Maďarska... Druhá možnosť sú kúpeľné víkendové pobyty.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Ja som bola na veľkonočný pobyt v hoteli Atrium vo Vysokých Tatrách. Bola som maximálne spokojná.
    http://www.atriumhotel.sk/sk/indexsk.html

    Alebo potom cez májový predĺžený víkend sme boli tu...a tiež sa nám tam páčilo.

    http://www.euforiatatry.sk/

    myrtus je offline (nepripojený) myrtus

    myrtus
    Pozri si aj Rekreačné zariadenie Predná hora - vodný a vitálny svet v hoteli, v okolí krásna príroda...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    myrtus Pozri príspevok
    Pozri si aj Rekreačné zariadenie Predná hora - vodný a vitálny svet v hoteli, v okolí krásna príroda...
    som si fajn oprskala monitor, keď som si predstavila bellav,ako sa po víkende niekomu pochváli ,že bola na dovolenke na Prednej hore

    myrtus,sorry,viem, že si to myslela ináč!

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Inak dnes som počula v rádii, že ponúka víkendové pobyty v zahraničí aj cestovka Satur, takže skús sa pozrieť aj na ich stránke.

    annamari je offline (nepripojený) annamari

    annamari
    Bola som v malej dedinke v Slov.krase na chalupe a bolo to fajn,cistucko,vidiecka romantika,mamkontakt na majitelov

    myrtus je offline (nepripojený) myrtus

    myrtus
    Tiež som si pri prvej informácii o Muráni predstavila liečebňu. A bola som sa potom na ňu pozrieť:-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.