Zavrieť

Porady

Bratislavská záhada linky 59

59-kou som istý čas chodieval do práce a keď som ju pred nedávnom chcel znovu použiť zistil som, že sa jej zmenili cestovné poriadky a neviem zistiť ako teraz jazdí.
Prosím nenadávajte mi do lám, imhd aj dpb poznám. Ja ale potrebujem úsek z Jurajovho dvora do Rače smerom na Petržalku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Twoflower je offline (nepripojený) Twoflower

    Twoflower
    Twoflower Pozri príspevok
    ... imhd aj dpb poznám. Ja ale potrebujem úsek z Jurajovho dvora do Rače smerom na Petržalku.
    Hľadám spoje, ktoré idú z vozovne na "konečnú", či skôr začiatočnú, a cestou obslúžia zastávky linky 65.
    Opačný smer je bez problémov, spoj ktorý z konečnej pokračuje do vozovne je označený na cestovnom poriadku.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Twoflower Pozri príspevok
    Hľadám spoje, ktoré idú z vozovne na "konečnú", či skôr začiatočnú, a cestou obslúžia zastávky linky 65.
    Opačný smer je bez problémov, spoj ktorý z konečnej pokračuje do vozovne je označený na cestovnom poriadku.
    no to je iba 65....http://www.dpb.sk/pre-cestujucich/cestovne-poriadky/
    no ked to poznáš tie stránky...tak potom čo...tak si to nakombinuj

    http://www.dpb.sk/pre-cestujucich/vyhladavac-spojenia/

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Twoflower Pozri príspevok
    Hľadám spoje, ktoré idú z vozovne na "konečnú", či skôr začiatočnú, a cestou obslúžia zastávky linky 65.
    Opačný smer je bez problémov, spoj ktorý z konečnej pokračuje do vozovne je označený na cestovnom poriadku.
    Z vozovne Jurajov dvor ide autobus č. 57 (smer Žabí majer), ktorý má hneď prvú a jedinú zastávku Jurajov dvor spoločnú s linkou č. 65 smerom do Rače. Inak z vozovne to nie je zase až tak ďaleko na zástavku linky č. 65, kúsok popri električkovej trati (smer Zlaté piesky) a potom cez križovatku (smer Žabí majer), ak by spoje nenadväzovali ....

    Twoflower je offline (nepripojený) Twoflower

    Twoflower
    To všetko je síce pekné ale ja sa v skorých ranných hodinách potrebujem dostať z Vajnor do Petržalky a za cca 20 minút ako linka 59 to nezvládne žiadny spoj. Mňa zaujíma či niekto neviete, kde by som jej rozpis jázd.
    Twoflower Pozri príspevok
    To všetko je síce pekné ale ja sa v skorých ranných hodinách potrebujem dostať z Vajnor do Petržalky a za cca 20 minút ako linka 59 to nezvládne žiadny spoj. Mňa zaujíma či niekto neviete, kde by som jej rozpis jázd.
    Ja 59kou chodiavam pravidelne a viem že neiktoré vyrážajú z vozovne juraj.dvor (ide ako 65ka a z pántov ide klasicky ako 59)
    Neviem presne o koľkej chodí z vozovne, lebo len pár krat sa mi stalo že som na zlatých pieskoch nastupil na 59(to bolo v skorých ranných hodinách), skus napisať na infocentrum infocentrum@dpb.sk mediator@dpb.sk nech ti napíšu všetky 59ky ktoré vyrážajú z v.j.dvor alebo zavolaj na infolinku 022 5950 5950

    Bratislavská záhada linky 59

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.