Zavrieť

Porady

332100

Prosim Vas, mohol by mi niekto poskytnut informaciu popis uctu 332100 a 514200?? Hlavna uctovnicka robi zmeny a kaze mi tam uctovat, a ja neviem aky je to ucet. Velmi pekkne dakujem za info
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    pollacka Pozri príspevok
    Prosim Vas, mohol by mi niekto poskytnut informaciu popis uctu 332100 a 514200?? Hlavna uctovnicka robi zmeny a kaze mi tam uctovat, a ja neviem aky je to ucet. Velmi pekkne dakujem za info
    Túto informáciu nájdeš iba v účtovnom rozvrhu firmy. Účtovná osnova požívaná podnikateľskými subjektami sa volá "rámcová" - čo znamená, že je otvorená a subjekt ju môže doĺnať a vytvárať účty.
    Tieto dva účty sa nenechádzajú v rámcovej účtovnej osnove pre podnikateľov.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    pollacka Pozri príspevok
    Prosim Vas, mohol by mi niekto poskytnut informaciu popis uctu 332100 a 514200?? Hlavna uctovnicka robi zmeny a kaze mi tam uctovat, a ja neviem aky je to ucet. Velmi pekkne dakujem za info
    ... podľa všetkého sú to hlavnou účtovníčkou vytvorené syntetické účty dopĺňajúce rámcovú účtovú osnovu firmy ...

    Obsahovú náplň týchto účtov (ktoré nie sú obsiahnuté v rámcovej účtovej osnove) ti musí v prvom rade ozrejmiť ten, kto ich vytvoril

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    pollacka Pozri príspevok
    Dakujem:.-))) Teraz musim len premysliet, ako jej to diplomaticky napisat...:-))
    Vypytaj si uctovny rozvrh firmy.

    pollacka je offline (nepripojený) pollacka

    pollacka
    uz som si pytala minule...lebo mam s tym dost problem..spatne mi prinesie naspat sanon so zelenymi listockami, 15,16 kuskov, a povie, ze to treba vystornovat. Uctujeme na tie ucty uz osem rokov, mame zauditovanu firmu, priradene ucty k nemeckym, a ona teraz prisla, je tu tri mesiace, a toto robi...uz sa bojim otvorit aj mailovu schranku, co tam zasa budem mat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.