Zavrieť

Porady

Zapach z cigaretovych ohorkov a co s nim v domacnosti?

ahojte,
riesime doma taky zaujimavy problem.
zijeme s dedom, ktory je fajciar. cely zivot vyhadzuje ohorky do WC, aby tieto nesmrdeli v popolniku alebo v kosi. Zbavuje nas tak zapachu, na druhej strane znecistuje toaletu. Kedze prave menime toaletnu misu, tak sa chceme vyhnut jej pravidelnemu zaspineniu ohorkami. No nevieme ponuknut dedovi alternativu, co s cigaretovymi ohorkami. Kam ich dat, ako ich docasne ulozit, kym sa nevyhodia, tak aby nam tu nezapachali.

Samozrejme nechceme, aby ich vyhadzoval von oknom, ani aby ich chodil po jednom vyhadzovat vonku do kosa.
Ak mate, niekto nejaky sikovny napad, prosim poradte.

Hladal som nejake specialne kose na cigarety, z ktorych pach neprejde do miestnosti, ale zatial som nebol uspesny.

za kazdu radu dakujem.

vlady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Obyčajný zaváraninový pohár, (príp. aj plast. fľaša) naplnený do polovice vodou. Zavrieš viečkom, aby nesmrdelo. Ked je plný, vyhodíš
    Inak, dostať aj také popolníky v trafikách , kde po vhodení špačku stlačíš "knoflík" a špak spadne dnu a vrch sa zatvorí, aby nesmrdelo a nedymylo.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    arizona Pozri príspevok
    Obyčajný zaváraninový pohár, (príp. aj plast. fľaša) naplnený do polovice vodou. Zavrieš viečkom, aby nesmrdelo. Ked je plný, vyhodíš
    U nas sa ani voda do neho nedava, pouzivame take 3 dcl od horcice, podstatny je uzaver, aby to islo zavriet ..a ked je uz dost plny, vyhodit cely aj s obsahom.

    Je fakt, ze my ho mame na balkone, nie vo vnutri, ale nie je citit nic.

    ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

    šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac ZEvina
    Najjednoduchší spôsob je, že do uzatvoriteľnej nádoby dáš piesok. Nezapácha, môžeš vysypať do smetí.

    Reny1 je offline (nepripojený) Reny1

    Reny1
    mám ten špeciálny popolník, kde po stlačení,prepadne cigareta dolu, a keď ideme s košom,tak ho vysypeme, je to dobré

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Kidzero Pozri príspevok
    Ja si myslím že najefektívnejší spôsob by bol odnaučiť deda fajčiť...

    To ho skôr odnaučíš jesť.

    ludex je offline (nepripojený) ludex

    človek,čo si užíva život. ludex
    Kidzero Pozri príspevok
    Ja si myslím že najefektívnejší spôsob by bol odnaučiť deda fajčiť...
    Starího psa novým kouskúm nenaučíš!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.