Zavrieť

Porady

Pracovný pomera a dohoda

Chcem Vás požiadať o radu. Môže zamestnanec ktorý je v hlavnom pracovnom pomere ako stredoškolský učiteľ, pracovať aj na dohodu v Jazykovej škole ako lektor (túto činnosť vykonáva mimo pracovného času) u toho istého zamestnávateľa? Alebo musí mať súbežný pracovný pomer? Za každú odpoveď voprad ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    JanaFilova Pozri príspevok
    Chcem Vás požiadať o radu. Môže zamestnanec ktorý je v hlavnom pracovnom pomere ako stredoškolský učiteľ, pracovať aj na dohodu v Jazykovej škole ako lektor (túto činnosť vykonáva mimo pracovného času) u toho istého zamestnávateľa? Alebo musí mať súbežný pracovný pomer? Za každú odpoveď voprad ďakujem.
    Môže.
    Ďakujem za skorú odpoveď, jedná sa o to, že vedúci prišiel zo školenia na ktorom bola aj vedúca zam. MŠ SR a tá mu povedala, že zamestnanec nemôže mať u toho isté zamestnanca kt. má HPP aj dohodu, ale musí mať súbeh kôli tomu , aby s toho išli odvody. Tak už naozaj neviem čo mám robiť, lebo nikde som to nenašla. Ďakujem.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Kremnicka Pozri príspevok
    To zaujima aj mna. Nikde som nenasiel nic co by mi hovorilo, ze to povolene nie je.
    Dohodu môže mať, ale musí byť na inú prácu,ako má v PZ.

    Pracovný pomera a dohoda

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.