Zavrieť

Porady

Dohoda o zrážkach

Dobry vecer,
akosi mam nejasno v tom co musi byt dualne zobrazene e co nie a preto sa pytam skusenejsich ak som vypracovala Dohodu o zrazkach pre zamestnanca, ktory mal od nas preplatene urcite vzdelavanie a zaviazal sa ze odpracuje xyx rokov a neurobil tak cize musi vratit urcitu sumu - tak ma v zmluve a ja na prikaz riaditela mam vypracovat suhlas a dohodu o vyske zrazok musia byt tieto sumy zobrazene dualne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Myslím si, že v dohode o zrážkach zo mzdy by mali byť sumy aj duálne zobrazené.

    Bebena je offline (nepripojený) Bebena

    Bebena
    aj napriek tomu ze dohoda pojednava o platbe do pokladne a teda bude k nej este pripojeny pokladnicny PPD kde to dualne zobrazenie bude?

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Aj napriek tomu. Nie je nikde napísané, že by dohody o zrážkach zo mzdy boli vyňaté z duálneho zobrazovania. Ak by ste súkromnej osobe niečo predávali na základe zmluvy, tiež musíte mať sumu duálne zobrazenú v zmluve, faktúre aj na pokladničnom doklade.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.