Zavrieť

Porady

Masér- masérka v Košiciach

Prosím vás poradte mi nejakého super maséra alebo masérku v Košiciach, manžel ma problémi s krížami a v podstate ma ccelý chrbát stuhnutý, dnes bol na masáž v jednom centre ale nič moc, tak ak má niekto nejakú skúsenosť, prosím poradte.ďakuejm
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    V KE veru netuším, ale do Starej Ľubovne to nie je až tak ďaleko...je tu skutočne výborná masérka. Jednak je to vyškolená pani, ktorá roky pracovala na FRO, jednak cvičí Vojtovou metódou a robí reflexnú masáž. Až rozmasíruje, čo treba , potom úplne postačuje jedna udržiavacia masáž tak za tri - štyri týždne. Že je dobrá, svedčí aj to, že má veľmi veľa zákazníkov a treba dlho čakať.

    majam je offline (nepripojený) majam

    majam
    Oproti starej nemocnici su nízke bytovky a hlavne oproti križovatke gemerska a rastislavova je čajovna a maserna vola sa Pohoda tam je velmi sikovná maserka ,ked ma volno ta zoberie ,alebo sa musís objednat 1mituta 6 Sk ,ale je dobrá.

    Masér- masérka v Košiciach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.