Zavrieť

Porady

Autorizovaný importér

zdravim,
chcem sa spytat jednu dolezitu vec, aspon pre mna dolezitu co vsetko musim zabezpecit, co vsetko musim mat, vykonat atd... aby som sa mohol stat autorizovanym dovozcom urcitej svetovej znacky na Slovensko? zatial je autorizovaným dovozcom pre Slovensko firma, ktora sidli v Prahe. tak by som sa rad dozvedel co vsetko to obnasa ak by som sa chcel nim stat ja.
mate niekto nejake skusenosti s takouto vecou?
vopred vam vsetkym dakujem za rady a prajem veseleho Jeziska
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Lianka Pozri príspevok
    Exkluzivnu zmluvu s dodavatelom/vyrobcom.
    Ktora mu bude aj tak len pre dobry pocit .

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    otazna je tvoja predstava. Chces byt imprter, ktory ma pod sebou dealersku siet, ktoru budes spravovat? Alebo chces byt de facto vyhradny dovozca a predajca daneho tovaru?
    nevieme tiez o akom tovare hovorism od toho zavisi aku legislativu ti odporucime na citanie :-)

    marto235 je offline (nepripojený) marto235

    marto235
    ooo ospravedlnujem...zabudol som to uviest ale v plane to bolo...takze jedna sa o oficialny import fotografickej techniky a nechcem mat pod sebou dealersku siet mozno casom, ale zaciatky si predstavujem malu predajnu + e-shop v ktorej by si zakaznici mohli tovar aj omakat predtym nez si ho kupia...
    tolko dodatok, dakujem za navrhy

    Autorizovaný importér

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.